Chudnutie

zabicka1611

uz mi je normalne zle z toho ako tu kazdy pise ake lieky brat aby schudol!!pritom staci len pozmenit stravu a trochu viac pohybu!!vsetci sa napchavate tymi tabletkami, a chyba je len vo vas...potom za par rokov sa necudujte ze vasa pecen bude v prdeli!!! mojej kamoske z takych liekov strihlo...stale chcela schudnut a stale kupovala dake lieky z lekarne..co videla v reklame to si kupila...a teraz sa cuduje ze jej lekar povedal ze jej pecen vyzera ako keby 40 rokov v kuse chlastala (a to ma 20 rokov)...a ma malu dcerku a nevie co si pocne ked sa jej cosi stane!! taaaak..ked si niekto nevie dat rady tak nech nesie nasledky!!!!!! bohuzial..ked bola blba...vsetko mate v hlave...a kto si mysli ze ked vazi 53 a potrebuje surne schudnut nech sa radsej LIECI!!!!!!!!

kolok8

Awoj ashlye na veľké bruško nemusíš podľa mňa brať nič ale keď už tak popýtaj sa na ALOE VERA dá ti do poriadku trávenie a prečistí ti telo a potom začneš chudnúť a este by som ti aj odporucil behanie denne zhruba 20 minut dufam ze ti to pomôže :)