Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ALLI -novy liek na chudnutie

helenaxxx

ja take negativne a trapne prispevky nemienim citat!!!!!!!

zuzka2 ja aj cvicim a zdravo sa stravujem a alli mi velmi pomaha-beriem ho uz 2 mesiace a ziadne negativne ucinky som zatial nemala

noki754

helenax..
ja ich berem tyzden, mala som take bolesti brucha a zaludka ze som sa skrcala pri posteli, teraz to preslo, dodrziavam zasadz vsetky.ako ti to ide?

zabicka1611

ach kočky...vy fakt uverite všetkemu čo vidite v telke??!! škoda že tam neukazuju obrazky čo tie tablety sposobuju vášmu telu zvnutra...by ste sa teda divili!!

ja a ja :)

tabletky na chudnutie ?? .. sa uvedomte ak ste lenivy tak nikdy nic nedosiahnete .. ak nadvaha neni sposobena chorobou tak by ste sa mali konecne pozberat z kresiel a ist do najblizsie fitka a konecne zacat sportovat!

zuzka2

Ahoj a ako to funguje?Držíš aj dietu a cvičíš,alebo len berieš tablety?Ja beriem Synamin,ale nevidí sa mi že chudnem,akurát mi menej chutí,niekedy nemožem nič zjesť,ani nviem prečo.Mzslím si že po dobratí tabliet sa všetko vráti do starích kolají.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.