Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kyselina hylaurónová

amanda23

mna odradila kozmeticka moja od kyseliny - injekcii, vravela, ze ked masiruje tvar zakaznickam, citi hrudky jemne tam, kde to bolo pichnute..myslela som, ze sa to vstrebe casom...ake mate skusenosti vy? Mne ten Botoceutical ani laseroceutical moc nepomahali, teraz sa mi osvedcil po dlhom testovani Vichy Lifactiv serum ocne a aj na tvar + rovnaky krem, ale aj tak to zazraky nerobi, ale krasne to aspon vyhladi, rozjasni plet, vyzera tak odpocinuto ako po dovolenke...

severanka123

fuch, netuším, okolo 25 - 30 EUR tipujem, pozri cez google:-) akurát som ho objednávala mame, ale Botoceutical GOLD, ten je na zrelú pleť, a ten stojí okolo 40 EUR

severanka123

mňa nakoniec príjemne prekvapilo sérum Botoceutical. Nemala som v pláne ho kupovať, keď som to videla v reklame, ale dostala som ho ako darček a som spokojná... Pritom na českom fóre som čítala takmer samé negatíva, asi to závisí od pleti... Nič neurobí zázrak a všetko je dočasné, ale toto sérum by som si kúpila znova. Kamarátka bola na výplni kyselinou hylaurónou na vrásky okolo úst, dala za to v BB asi 350 EUR a jedna vráska sa jej vrátila tak ako bola už po mesiaci.... Tak ma to slušne odradilo, lebo ktovie koľko stojí korekcia:-(( a vraj to má vydržať min. 6 mesiacov.....

delphia

tana a to ma byt akoze smerodatne, ze kozne doktorky si ju aplikuju??? ja poznam take, ktore ju nepouzivaju :))

mna nepresvedci o ucinkoch vyrobca, ani predajca, ktorym ide len a len o zisk z predaja, ale skor dam na nazor nezainteresovaneho chemika, biochemika.

katzu

tana actavis, prosim ta a ten gel JALURONIUS sa pouziva pod krem alebo samostatne. V lekarni na objednanie ho normalne kupim mam 36 rokov,ktory odporucas 1% alebo 2? Dakujem za odpoved.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kyselina hylaurónová - Fórum - ZDRAVIE.sk