Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pozyvate partnera na promocie?

ojka

koho si človek pozve, tak ten tam bude, čiže naj napr. tá rodina, či partner,... a to isté platí aj o "hostine", či spoločnom obede, ak sa potom niečo také koná.... všetko to záleží na "promovanom" ako si to zorganizuje... (:

kiki12.4

Dakujem za radu, pomohli ste a asi to fakt spravim tak ze kolegyne pozvem na druhy den niekde na drink a rodicom navrhnem, ze to zaplatim ja, ved mi uz v zivote dost vela pomohli...teraz som na rade ja :)

ewelin28

ale tak ja mam len maminu...a ona je po operacii..nemoze ani keby chcela..a po druhe su to len bc statnice....takze to je take len aby bolo...na mgr si pozvem uz aj rodinu..ale tuna eee...je to este len takmer nic :D

soffa

tiez tam neboli moji rodicia.,lebo su pracovne vytazeni,aj ked sa osobne poznaju zablahozelali mu u nas doma,trochu sme posedeli.nemyslim si ze treba volat polovicu rodiny,ved to nie je ziadna svatba

soffa

no ja ked som bola minuly rok na promociach priatelovi,tak sme sli aj na rodinny obed kde boli rodicia jeho sestra a ja.platil on,lebo on pozyval,a kedze aj pracuje tak si to nenecha predsa platit rodicmi!a ak ta pridu pozriet kolegyne ten drink je dobry napad.

katka...

Kiki, ja by som kolegyne na rodinny obed nepozyvala. Mozes ich potom pozvat niekde do podniku na drink to oslavit.
A co sa tyka platenia, tak to sa hadam dohodnes s rodicmi. Ale ak pracujes, mozes to zaplatit ty.

kiki12.4

Ahojte, aj ja by som potrebovala radu ohladom promocii...na odovzdavanie diplomu sa na mna pridu okrem rodiny a priatela pozriet aj moje kolegyne, ktore mi ako ich poznam kupia nejaky darcek, a ja neviem ci ich musim pozyvat aj na obed kde idem s mojou rodinou a priatelom...a este otazka, na ten obed pozyvam rodinu ja alebo to platia rodicia? kedze som prva v rodine promovana nemam vela skusenosti :-(

promocieajja

Pozyvat na promocie len priatela?Trosku divne, ved Vasi rodicia Vam dali zivot, podporovali Vas na ZS,SS a aj VS.Podla mna si to zasluzia viac ako priatel, ktory pride a mozno aj odide.Pre mna je rodina viac ako priatel.
A urcite by som nepozyvala priatelovych rodicov.
Priatela ano, ale bez jeho rodicov.Moj priatel je prec, takze nebude teraz ani na mojich promociach.

ewelin28

ja napr pozyvam na promocie len mojho milacika...rodina nejde...potom obed bude spolocny...ale na promociach len ON a ja :D

Lucinka33

Ja som pozyvala len priatela bez rodicov a takisto aj on mna bez rodicov (ale moji rodicia byvaju daleko, tak to je ine :)) Aj tak nas tam uz bolo dost, netreba to prehanat, ved to nie je svadba :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pozyvate partnera na promocie? - Fórum - ZDRAVIE.sk