Nieco ako lubrikant

DartYx

Najlepšie su neparfémované lubrikanty ale pokial to chceš použiť aj pri orále alebo súčasť erotickej masáže je najlepšie si kúpiť detský olivový olej, neparfémovaný, je dlho klzký a napokon sa úplne vstrebe do tela.

arabela

sliny su super .my ich potrebujeme asi po hodinovke striedame sa s partnerom raz jeden potom druhy nepomaha tak ani lubrikant samozrejme u nas je to nieco viac ako len sex

kiki na

oleje urcite nemoozu uskodit, iba ak kondomu :D ak nic ine nemate, tak mozete skusit aj stolny slnecnicovy, ale najlepsi je na to asi kokosovy, ten sa na to aj bezne vyuziva a je aj antibakterialny a ta vonaaa .... no, k sexu asi idealna:)) ale je zase tazko zohnat, takze to nie je velmi k teme :))

TIP

TREBA POUZIVAT IBA LUBRIKANTY, PRETOZE KED CHCETE USETRIT A POUZIT NIECO INE - OLEJE A INDULONY, PYTANOLY A PODOBNE, TAK S TYM MOZETE VELMI POSKODIT SVOJEJ PARTNERKE. LENZE MUZI NA TOTO NEMYSLIA, LEBO ONI Z TOHO NEMAJU ZIADNE PROBLEMY A VSETKO SI POTOM ODSKACU ZENY. VAGINA NEMA RADA PARFEMOVANIE, MYDLA A PODOBNE VECI ANI KUCHYNSKE OLEJE.

AdamKrt

Kupoval som lubrikant na baze vody. Iba som mal z toho dolepene ruky a o chvilu to aj tak vyschlo. Tak pouzivam vodu. Sice to vyschne, tak mocim castejsie a je to uplne v pohode, nic to nezamaze :)

AdamKrt

Pozor - lubrikanty na baze oleja mozu narusat strukturu latexu a tak sa moze trhat kondom. Cize treba lubrikant na baze vody - glycerinu.

Mozes jednoducho lubrikovat vlastnymi slinami.

Alebo nejake masticky s glycerinom. Tusim som videl napr. Phytanola nechtikova obsahuje glycerin. A nechtik je aj liecivy, na hojenie. Ale neskusal som, neviem ako to dopadne s kondomom, ci ho pre to neroztrhnes :-)

malaalam

preco chces nieco ine? urcite neskusaj ziadne potraviny, oleje alebo tak, to potom nemusi skoncit dobre...radsej kup lubri gel, stoji par korun a mas istotu ze to tvojej partnerke neuskodi