Nevedela som, že som tehotná a ...

slusny_muz

no steffi tak to neviem, ake to je...ale niektore zeny to vedia hned na druhy den ze su tehotne...je to zaujimave...

steffi

sluzny muz ale ja tak nechapem ako niekto nevie lepsie povedane neciti tie zmeny ze je tehotny alebo ze sa tam b´vnutri nieco deje:)

slusny_muz

steffi, ide o to aku ma kto geneticku vybavu, niekedy jednoducho vonkjasie faktroy ovplyvnia aj plod. Ved ked napr. pijes alkohol ten plod sa tiez ako keby "nacucka" a moze to ovplyvnit, ak na to bude senzitivny...

steffi

tak nemalo by to mat vplyv ale clovek nikdy nevie ale skor nie ako ano,
ja som napr prve tri mesiace brala aj lieky lebo som mala brutalne bolesti hlavy au migrenozne stavy a nastastie maly je v poriadku no samozrejme pod dohladom lekara som brala lieky:)

slusny_muz

Ved ono to je vsetko o tom ze to moze a nemusi ovplyvnit. Ale naco sa vystavovat zbytocnemu riziku....aj tak ovzdusie, potraviny a vsetko okolo nas je plne cudzorodych latok, ktore clovek umelo vytvoril...

katika

slusny_muz to je jasne ze lepsie je nefajcit a nepit ten najlepsi pripad je ze s toho vznikne alergia, astma a tak..ale co mam kamosku ta chuda nevedela dva mesiace ze je tehotna a vtedy sme chodili po chatach a pila aj fajcila dnes ma krasneho zatial zdraveho syna....

slusny_muz

No ono sa to sice nezda, ale prve mesiace su dolezite. Ked uz je plod plne vyvinuty, uz to nieje take zle...takze treba minimalizovat skodlive faktory hned ako zena zisti ze je tehotna...

katika

neboj sa moja kamoska dva mesiace nevedela ze je tehotna a aj si sem tam vypila ale v prvom rade bola tuhy fajciar potom prestala ale dietatko je zdrave a krasne...