tantrický sex

alzbee

A co sa tyka toho sebapoznavania, tak v tej knihe to opisovali zhruba tak, ze clovek sa ma nahy postavit pred zrkadlom a hladit si najprv prsia a potom ist stale nizsie a nizsie a predstavovat si, ze je to nas partner. Alebo napriklad masturbovat a tusim 9krat tesne pred orgazmom prestat a zase zacat a zase prestat...vraj sa ma tak vycvicit pred tym, nez skusi s partnerom tych 7noci :))

alzbee

Ahoj.My sme sa ho s priatelom chceli vyskusat (teda konkretne 7 noci tantry), ale dako sme sa k tomu stale nedostali :( kazdopadne treba mat o tom cosi aj prestudovane...ja som citala knihu a vyzera to byt vcelku zaujimave:)) v prvom rade by sa ale mal clovek spoznat sam a az potom sa pustat do 7 noci tantry. opisuju tam metody ako na to...to by bolo nadlho, keby som to tu mala opisovat, ale ako priklad mozem uviest, ze tych 7noci tantri spociva v tom, ze napr. zena bude masturbovat pred muzom a on sa na nu len diva, ani ziadne bozky medzi nimi nesmu byt...potom si ulohy vymenia, ze muz masturbuje pred nou a ona sa len diva...ale ani jeden sa nesmie dostat az k vrcholu-pred prichadzajucim orgazmom treba prestat a na jednu hodinu ma ist kazdy z partnerov do inej izby a zaoberat sa niecim uplne inym...a potom po jednej hodine nevidenia sa moze dojst k milovaniu. Dalsi den je napr. taky, ze partneri sa navzajom umyju, poutieraju, ani sa nebozkavaju a zase na jednu hodinu idu do inej izby. A potom sa opat mozu pomilovat. A mali by sa milovat s otvorenymi ocami...a na kazdy den je nieco ine:))
ja by som to veru chcela vyskusat, ale nemam moznost byt s priatelom tyzden vkuse. Tu je o tom viac: www.dreamingwolf.sk