pomaly tep vs. a ine zdravotne problemy

Príspevok v téme: pomaly tep vs. a ine zdravotne problemy
misulkaa

dobry den dnes som bola pri neurologicke a merali mi tam tlak pulz som mala iba 48/min, co je podla pani doktorky malo celkovo a nie nato ze mam 16 rokov. co nato vravite? je to fakt malo?z coho to moze byt? mam aj inezdravotne problemy kvoli ktorym som sa k pani neurologicke dostala a to je kasel a kazdodenne bolest hlavy od zaciatku tohto roka, na kasel som bola najskor pri krcnej ta ma preliecila alergiu mi nezistili ale beriem na nu lieky a ked si nedam tak uz potom stale kaslem a nemozem dychat, alergologicka ma poslala na kozne tak tam mi dala roacutane na akne ktore beriem kazdy druhy den, s boelstou hlavy som sa dostala na rentgen moja krcna chrbtica je zevraj hrozna ale ako dneska povedala pani neurologicka bolest hlavy s nou nesuvisi pretoze ma hlava bolieva na temene v pravo...takze tak....sa aj vyjadrila a to nielen ona ale aj moja obvodna ze ak to bude takto pokracovat tak ani nezmaturujem, lebo sa nebudem schopna pri kazdodennej bolesti hlavy ucit..no takze parada..chchela by som vediet vas nazor..cim viac ludi tym viac nazorov a nebavi ma uz pol roka behat kazdy tyzden neikdy aj 2-3 dni do tyzdna po lekaroch, roznych vysetreniach a napchavat sa kvantami liekov...vopred dakujem