zdravotne problemy, prosim o nazor

Príspevok v téme: zdravotne problemy, prosim o nazor
misulkaaaa

dobry den dnes som bola pri neurologicke a merali mi tam tlak pulz som mala iba 48/min, co je podla pani doktorky malo celkovo a nie nato ze mam 16 rokov. co nato vravite? je to fakt malo?z coho to moze byt? mam aj inezdravotne problemy kvoli ktorym som sa k pani neurologicke dostala a to je kasel a kazdodenne bolest hlavy od zaciatku tohto roka, na kasel som bola najskor pri krcnej ta ma preliecila alergiu mi nezistili ale beriem na nu lieky a ked si nedam tak uz potom stale kaslem a nemozem dychat, alergologicka ma poslala na kozne tak tam mi dala roacutane na akne ktore beriem kazdy druhy den, s boelstou hlavy som sa dostala na rentgen moja krcna chrbtica je zevraj hrozna ale ako dneska povedala pani neurologicka bolest hlavy s nou nesuvisi pretoze ma hlava bolieva na temene v pravo...takze tak....sa aj vyjadrila a to nielen ona ale aj moja obvodna ze ak to bude takto pokracovat tak ani nezmaturujem, lebo sa nebudem schopna pri kazdodennej bolesti hlavy ucit..no takze parada..chchela by som vediet vas nazor..cim viac ludi tym viac nazorov a nebavi ma uz pol roka behat kazdy tyzden neikdy aj 2-3 dni do tyzdna po lekaroch, roznych vysetreniach a napchavat sa kvantami liekov...vopred dakujem

inka1

majuska ,ja nie som odbornik v lekarstve,ja som radila len z vlastnych skusenosti.ale viem ze aj z nedostatku tekutin sa znizuje tlak ako si spravne podotkla.nedostatok pohybu a nedostatok tekutin ma na svedomi ovela viacej zdravotnych problemov dokonca aj vysoky tlak nielen nizky tlak.

majuska_

misulka, kolko denne vypijes vody? mna totiz zvykne dost boliet hlava, ked nevypijem skoro nic.

inka, neviem ci poviem spravne, ale tlak sa znizuje z nedostatku tekutin, ze?

inka1

misulka,z tvojho prispevku som nezistila ziadnu dg ,ktoru by ti doktorka urcila.ale chcela by som ti poradit a uplne seriozne a vazne aby si zacala behat,nie vsak po lekaroch ale po cerstvom vzduchu.ak sa ti nechce behat tak si najde iny sport alebo aspon rychlejsie tempo pri prechadzkach a nie po meste ale v prirode a ak mas daleko do prirody tak aspon po parku.tvoj tep je naozaj velmi nizky a urcite mas aj tlak nizky,co moze sposobovat to bolenie hlavy.
rada by som vsak vedela co ti lekarka doporucila,lebo neuvadzas nic takeho .
dalej si treba davat pozor na chrbticu,ak ako hovori MUDr.ju mas v katastrofalnom stave zase je tu na mieste cvicienie,najlepsie je zacat na rehabilitaciach aby si vedela ako spravne dychat a cvicit,ale d asa to zvladnut aj podla cvicieni,ktore si pohladas na nete alebo v nejakej knihe.
ak s akazdy den trochu prebehnes,mozno ti prejde aj tvoj kasel.priedusky s aroztiahnu a hlien s azacne uvolnovat von.
si este mladucka a mozno sa ti budu zdat moje rady prehnane a otrepane,ale aspon to vyskusaj na par tyzdnov a uvidis ze to funguje.prajem vela sil a odhodlania!