Moje cvicenie:)

Príspevok v téme: Moje cvicenie:)
majuska125

Takze cvicim preto,lebo am to strasne bavi a bez sportu by som bola nicim,ale samozrejme,ze chcem aj schudnut,lebo ako so prestala sportovat aktivne som riadne pribrala,a vobec niesom psokojna so svojou postavou.Zacala som behavat 4 krat do tyzdna po 30min,to je vlastne kazdy druhy den ten den ked nebeham by som chcela si dat 3krat po 10min svihadlo,a na spevnenie svalov kalanetika,v lete uvazujem ze zacnem chodit do posilovne aby sa mi vyplnil dako cas a aby som bola stale fit:)a v septembri by som chcela aktivne sporotvat o5,ale wobec newiem aky sport,ci by ma este zobrali ked mam 17 a tak

majuska125

sway:a ked chcem schudnut,ale mat taku peknu postavu,aby sa za mnou kazdy obzrel:)tak staci toto ked 4 krat do tyzdna beham po 30min?plus chcem zacat cvicit kalanetiku strasne super spevni telo

sway

sweet_lolitta,
ok ja viem,ze to isto nemyslis zle,len niekedy by to mozno chcelo neznejsi pristup:-)(koniec koncov,preto ja im radsej nepisem,lebo by som vrazdila,ked vidim niektore tie "jedalnicky").Teraz k tebe 54kg na 169cm je naozaj dost malo,neviem teda,co chces rysovat,maybe rysovacka kosti?lebo rysovanie = vzdy chudnutie.Ak tuzis po slachovitej postave aby si bola co najviac chuda zacni s atletikou a behaj a myslim vela behaj(nie 20 min 2 krat za tyzden),lebo tie posledne kg tuku idu najhorsie.Ak by si chcela mat viac svalov,tak jednoznacne naberaj - podla mna by si mohla aspon 7kg,ale ako sa hovori masa a to budes mat viac prace ako,ked si dietovala.Proste ak by si nabrala 7kg a potom to vyrysovala pricom by si zhodila tak 3kg tuku,vyzerala by si dobre a ver mi,ze miery by neboli vacsie ako 90/60/90.(ale kazda postava vyzera inak samozrejme - to len odhad).Ale ak sa chces posunut dalej a venovat sa viac povedzme fitness odporucam zmenit forum,registruj sa na ronniem alebo na slovenskom biomagu a tam ti lepsie poradia ako nato;-)Vela stastia.

majuska125

a kolko merias a vazis?Moja segra ma uplne dokonalu postavu ma 165 na 49 ale ona sa citi chuda pritom ma aj svaliky

sweet_lolitta

ja absolutne neskacem do bab co zacinaju s chudnutim sportom ale tych, co zacinaju hladovat. Ja mam postavu pre vela ludi dokonalu, no ja sa stale chcem zlepsovat, preto mi uz nestacii cvicenie v posilke na udrznie formy, teraz by som chcela svoje svaly aj viac ukazat. Jedalnicek si zial nestrazim, jem to na co mam chut, iba sa snazim jest s obmedzenim rafinovaneho cukru a nasytenych tukov.....

sway

sweet_lolitta
Podla toho ako tu skaces do bab,co zacinaju s chudnutim som myslela,ze budes mat dokonale telo a zasady stravovania su ti viac ako vlastne.Ak si chuda podla mna nebudes mat co rysovat,skus zacat cvicit na objem.Ked tak si o tom nieco nastuduj,prisposob cvicenie a stravu na tuto fazu a az potom zacni s rysovackou.Dobra dieta su sacharidove vlny,ale ako pise max je vhodna pre tych co maju nieco odcvicene a maju kontrolu nad tym co jedia(mala by si poznat hodnoty,pri ktorych naberas,pri ktorych chudnes aby si nestrielala,ked si budes pripravovat jedalnicek).

sweet_lolitta

max.gluteus, ja jem vsetko.
Ranajky: zvycajne vlocky s mliekom a orechami, alebo musli
Obed: polievka plus hlavne jedlo, jem vela hydiny, obcas ryby a zriedkavo cervene maso, ako prilohu mam bielu ryzu alebo zemiaky
Vecera: hocico, cestoviny/celozrnny chlieb s niecim/ pizza......
popritom kedykolvek ovocie alebo zeleninovy salat s tuniakom. Z tukov jem len olivovy olej a obycajne maslo, nie margariny.
A chcem ted

cpe

Max.gluteus, co by si odporucal jest ako poobednajsie jedlo (olovrant), ked som v praci. Ja vacsinou jedavam nejake pecivo, lebo bolo by asi hlupe vytiahnut v robote napr. maso s rizou, tuniaka alebo nieco ine, co obsahuje bielkoviny.