Problémy s potratom

sarah parker

ja som mala spontanny potrat, sice vsetko prebehlo v poriadku, lekar mi aj pri kontrole ultrazvukom skontroloval, ci je maternica dobre vycistena, ale nepamatam sa kvoli comu mi predpisal antibiotika.
kazdopadne, ked ta prezrel lekar a skonstatoval, ze si vycistena dobre, tak treba preliecit ten zapal maternice. s tym ja skusenost nemam.
tie bolesti v podbrusku pochadzaju najskor prave z maternice.

sandria

Ďakujem všetkým za príspevky, bola som u gynekológa mám zápal maternice určite to môže byť z toho ale ja mam pretrvavjúce zdravotné problémy, čiže aj z niečoho iného.

A CHCEM DODAT
nikomu neberiem názor ale sto ľudí sto chutí každí ho ma iní pre niekoho sú TIE HLÚPE DôVODY v živote veľmi dôležité ale to nikdy nepochopia tí ktorí deti chcú mať a nemôžu. Každý ma iný živoz ainak si ho zariadi. Niekto je za niekto proti. ako pri väčšine vecí ale treba rešpektovať názor druhých a nie pohoršovať sa nad tým alebo nebodaj odsudzovať.

Ivka 1

Presne tak, ved ona sa nepytala na vas nazor na UPT ale na to, s cim mozu suvisiet bolesti ktore ma.

Sandria najlepsie urobis /ak si tak uz
nespravila/ ak pojdes ku gynekologovi,aby vylucil pripadny zapal.
Nemas zvysenu teplotu ?

qqq

mne je smutno, že sandrii mohlo poradiť iba pár ľudí - túto tému vytvorila preto lebo potrebovala pomôcť a nie pre filozofické debaty.

jatymi12

Smutno mi je z tohto fóra...Dávno som sa nestretla s takýmito primitívnymi názormi ako máte vy čo uznávate potrat...Bude mať niekto 5 ročného syna a niekto iný príde a zabije ho - no a čo veď je to iba zhluk buniek...
Fakt je smutné, že sú také ženy, ktoré si nevážia život. To už keby ste boli inteligentné, tak sa lepšie chránite pred otehotnením. A že keď má dieta troch otcov tak to chúdatko tá žena, hej???To je fakt zložitý prípad a vínimka. Máte pocit, že to aj to dieťa pochopí, ktoré zabije, že to tak muselo byť, lebo by malo 3 otcov. A tá žena má čo v hlave - že spala s 3 mužmi. Asi nič moc...Baby robíte hanbu nášmu pohlaviu. Žena má byť citlivá a milujúca. Vy ani neviete poniektoré čo tie slová znamenajú...
Prepáčte za môj názor ak som Vás niektoré urazila - ale ja som premýšlala o tom aj z vašej strany, tak skúste popremýšľať aj vy...Prajem Vám aby ste prišli na správne riešenie...

fnuk

...antipotrat....je mi luto ak si naozaj nieco prezila....,lenze,bohuzial to je uz tvoj osud.Vies Sandria tu dala temu,na ktoru chcela uplne iny nazor ,takze vobec sa nesrd,ze tu boli taketo reakcie.Ano je pravda,ze su zeny.ktore strasne tuzia po detoch/a nemozu otehotniet/, ale na druhej strane / su zeny,ktore uz vobec nechcu a predsa ta matka priroda im ich nadeli/.Zivot je velmi zlozity!

sorry za preklepy

antipotrat

no a nenapadlo vás čo som prežila ja keď mám taký názor? ja som len chcela aby si to ženy premysleli pred tým ako to spravia, možno nájdu nejaké riešenie... možno nie, ale nech sa to proste berie ako život človeka... ja len toľko... tiež som si prežila svoje a dosť... trochu sa to tu zvrátilo, lebo je to silná téma... tak už vám do toho nebudem kecať... :) majte sa
a týka sa to všetkých!

linda54

Ako čítam zase sa do diskusie zapájajú takí,ktorých sa nikto nič nepýtal. Antipotrat je buď nejaká zatrpknutá bezdetná ženská, alebo iniciatívny chlap hlupák.