Rozprávky a seriály z detstva

_lilka

cajik, tak na emila si veľmi dobre pamätám. bolo to super.
a názov je emil z lonneberga
videoalbumy.azet.sk
áno, áno, ešte gumkáči a mala som veľmi rada aj šmolkov

ťuťulík

ja mám z iného súdka:.... Dedičství a kurvahošigutentag...Slnko seno a...
tak toto mám na dvd, aspoň raz za tri dni niektoré pustím. Mám psychicky náročné zamestnanie a pri tomto sa odreagovávam. Viem ich od slova do slova naspamäť.
A ešte sa mi páči Taková normální rodinka...

severanka

...ja som vaša Krasolienka a to je krajina naša... to je náš svet, krajšieho niet, darmo by si ho hľadal... :D

cajik

hiii a pamatate Emila ?? z Gotebergu ci odkial to bol :) Hej kolnicka hej hoptralalii :) a gumkaci to bola tiez moja naj..a Tom a Jerry

majuska_

kuko, bambulka, kviks a kviksina, bol raz jeden zivot (najkrajsia), step by step, rychla rota chipa a dayla, tom a jerry, kacerovo a jednoznacne smolko :)

zaburka

bambulka to bolo moje :-) priserky z lochneskeho, mackovia s tymi obrazkami na bruskach, pockaj zajac, tom a jerry, emil, anna zo zeleneho domu aj ked to bol skorej serial ako rozpravka :-) bol raz jeden zivot bolo ich hodne a kvalitnych este som mala rada vecernicky co tam boli panacikovia zo skladacky...a arabelu :-) juj stale ma nieco nove napadne bola by som tu dlho :)))

zjuzjika

ja si spominam na Cvicme v rytme..a este na Srdieckove medvediky, Emil z Lonebergi, Harvepino, Slniecko na rukavicke, Prasiatko Kvik, Domcek v prerii, Anna zo zeleneho domu..a potom neskor Fresh Prince, Step by step, Baywatch, juj a Smolkovia ..... a Rychla rota chipa a dayla...