Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nezadani

0vecka

ja viem ze nejaki byt musia ale aj tak proste mi to tak pride ze vidim same pariky a ja do parku teraz nechodim proste este statnice ... len nahodou ked nieco uvidim v buse co sa mi paci :)

2 ritena
a nevim podla mna maju holky rovnaky problem ako chlapi pri osloveni skratka je to mozno troxu trapne ale napr mne osobne by to nevadilo kebyze sa mi nepaci tak poklabosim ale urcite by mi to nebbolo neprijemne... teda pokial by to nebola nejaka ftirka..

technéciumTc

myslím, že bude hamblivý-skús ho osloviť

ovečka myslím, že nás nezadaných pobehuje dosť, len ich nechodí toľko do parku a tak....

ritena

To uz bolo davno,pred par mesiacmi. teraz po mne z dialky stale pokukuje isty chlapec, ale nie som si ista, ci mam sancu? Lebo ked sa stretneme, vacsinou sklopi zrak. Pozrie do zeme alebo na moje nohy. Ja sa potom, ked je prec, tiez pozriem na svoje nohy a pozeram, ci nemam nahodou spinave nohavice. Keby som vedela, ze je iba hanblivy, mozno by som ho oslovila, ale inak si netrufnem.

ritena

Podobne ako ten moj, zo zaciatku tutu mutu, neskor, o par mesiacov mi aj vyznal lasku a o mesiac ma sokol s tym, ze sa rozideme. Dovody? Najskor vzdialenost, niekolko stoviek, skoro tisic kimlometrov, potom to, ze ma nemiluje, ptom, ze som otravna a nakoniec povedal, ze chce ostat do konca zivota sam, aby mu nikto nemohol rozkazovat. Predtym som si myslela, ze to je ten pravy. Vsetci hovorili, ako sa k sebe hodime. Viackrat sme sa rozisli a dali dokopy, ale nakoniec to skoncilo.

0vecka

skor by som povedal zufali :) ale ne no ja som to vzdy xcel ale vzdy som si nasiel nejaku vyhovorku ze je to hlupost ze sa to nema ze ta prava aj tak pride no ale prisla a odisla :) a nexce sa mi cakat na nejaku nahodu...

0vecka

konkretna nie. len tak by som to xcel skusit akoze ja som dve uz oslovil no pri tej druhej to bol strasny trapas :) prva bola v pohode len to som spravil prave preto vlastne ani neviem preco asi preto aby som odputal myslienky

0vecka

je to mozne ze je to psychologicky jav :) preto by som xcel tu statistiku je mi to aj blbe nejaku oslovit aj ked nevim myslim na byvalu tak je asi este skoro ale aj tak ma ubija ze nic nerobim len cakam...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nezadani - Fórum - ZDRAVIE.sk