antika

Príspevok v téme: antika
marka25

len mam jednu fakticku poznamku...lebo si tu citam o HAK....vela ludi sa tu na to stazuje ako im uskodilo prejst na inu HAK alebo ked zacali brat prvykrat...jasne, ved kazdi sme ini...to je samozrejmost..ale ludia, uvedomte si ze na taketo fora chodia vacsinou ludia ktori sa strasne sleduju...ktori si vsetko o nejakom zdravotnom probleme hladaju na nete...normalny clovek ktory nema s HAK problemy, alebo 90%takychto ludi, na taketo fora nechodia lebo to nepovazju za potrebne kedze im nic neni...takze radim...neriadte sa podla ludi ktori sem pisu!je to pekne si to precitat, ale nemyslite si, ze ked niekto nieco napise, ze aj u vas to bude...na slovensku bere tolko zien HAK, a ovela ovela viac ich ma pozitivne ucinky a keby tu kazda jedna o tom pisala tak mame novy FCB alebo pokec..takze ja len tolko som chcela dodat

severanka

nikagold: :D :D :D a just bude po tvojom, že ? :D veď ok, ak máš zlú skúsenosť, nemusíš sa tu hneď naparovať :D

severanka

dancaBB: po jednom roku určite nie je vhodné robiť prestávku, pretože si len doblbneš telo.. najvhodnejšie je po tých troch rokoch na tri mesiace... po roku je to strašne skoro...

ale hej, v tom máš pravdu, ak to niekto berie 10 rokov vkuse, nechs apotom nesťažuje

nikagold

ja som mala z HAK LEN ZLE SKUSENOSTI a napisem to sem este milionkrat ked sa bude niekto pytat, a ked sa vam to nepaci citat tak si prekliknite temu

dancaBB

janak ale to potom neni chyba hak ale tvojej sestry..pretoze hak sa ma vysadit po 1-3 rokoch na urcite obdobie...cize ona je vinna...
ja nehovorim ze sa to ma brat cely svoj plodny zivot, urcite nie...podla mna tak po 2 rokoch prestavocka, mozno aj skrej, aspon ja to tak robim..a dolezite je chodit fakt pravidelne k doktorovi

severanka

janak123: mňa by zaujímalo, ako sa zistilo, že o mala z HAK...
btw ľudia, čo tu stále strašíte s tými nežiadúcimi účinkami... brala som lieky na žalúdok... viete koľko to malo nežiadúcich účinkov? viac ako HAK, a zaoberá sa tu niekto s tým liekom? nie... každého serie len tu antikoncepcia, lebo je to rozšírené a pod.
viete koľko nežiadúcich účinkov majú lieky na liečbu ťažkej migrény? raz sa mi taký liek dostal do rúk, no skoro som uschla, čo všetko tam bolo v letáku napísané...ako je potom možné, že sa to tu nerieši? aké je to svinstvo, tie lieky na migrénu...

ach jaj, sa zobuďte, je to LIEK... každý LIEK má aj nežiadúce účinky...

janak123

Alzbee píše,že ženy /niektoré/ to berú celý svoj plodný život.Podľa mňa je to blbosť.A sestra to brala bez prestávok,veď podľa toho to hovorím,a že celý plodný život to brať.Ja to nikomu neberiem,keď to berie jej vec.Veď každý si je strojcom svojho šťastia a každý zaobchádza so svojím zdravím podľa svojho rozumu. AHOJ

nikola p.

takze mila ,,marka25,, neviem kde si zobrala, ze vacsina zien ma s HAK lepsiu skusenost ako horsiu to je len tvoj nazor a ludia ktori sem chodia, chodia vacsinou preto, ze potrebuju radu. Proste sem niekto napise svoju skusenost a je uz na tom dotycnom ci sa bude podla nej riadit alebo nie, takze si myslim, ze tvoja rada bola trosku sebecka voci tym co tu hladaju pomoc alebo odpovede na svoje otazky

janak123

Súhlasím s Kristínkou,samozrejme,že každý liek má aj kopec vedľajších účinkov.Ale HAK je určite svinstvo.Sestra ju brala 10 rokov.Minulý rok je vysadila a odvtedy sa to vlečie,neustále odpadávala,príšerne migrény.Chodila po rôznych vyšetreniach a všetko O.K.Ale ona neustále odpadávala,až neviem po koľkom čase sa prišlo na to,že to bolo po vysadení HAK.Jednoducho si telo na HAK tak zvyklo,že už bez toho nedokázalo existovať.Doteraz má problémy.Tak ženy,ktoré sa chcete ničiť,veľa zdaru!!!

alzbee

Kazda jedna zena (konkretne 70 milionov zien na svete), co uziva HAK si je vedoma toho, ze moze mat z nej aj komplikacie....
A zena moze brat HAK nonstop pocas celeho svojho plodneho obdobia (od 13tich do 50ky).