Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

porobenie

cajik

pardon-preklep- caj z CISTCA .. vola sa to CISTEC .. bolo o tom pisane aj tu na fore v teme "cistec" daj vyhladavat

cajik

Ano ano, Valika, ja viem co je porobenie. A pomaha na to prave caj z ocistca- je to ludovy liek, ktory mi poradila aj jedna pani.. Obcas ked mam zly pocit,tak si ten caj spravim,a je lepsie.. Robim si ho aj preventivne kedze na mna sa vsetko lepi..

valika223

je to posobenie cloveka na cloveka, ovplyvnovanie a ovladanie vole. moze byt az take silne, ze z toho clovek moze zomriet, mat ochorenie, alebo porobenie nemat deti.
verim tomu, preto sa pytam, ci existuju nejake ocisty, alebo nejake pernamentne ukony, ktore treba robit, aby sa mi to nestalo.
som katolicka, ale na toto verim. dnes to uzanava aj cirkev. niektori samotni knazi su uz menovani za exorcistov a pomahaju.

cajik

no vyhnut sa tomu...co ja viem... pozitivne mysliet a predstavit si ze si v ochrannom kruhu a v tom ti nikto neublizi...este som niekde citala ze mat nieco cervene pri sebe..
a ked uz mas porobene,tak si mozes kupit caj cistec-maju ho v lekarni,su to bylinky..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

porobenie - Fórum - ZDRAVIE.sk