Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zachvaty, hysteria?

Príspevok v téme: zachvaty, hysteria?
meckenzie

moja sestra po jednej nestastnej udalosti mava taketo vybuchy hnevu, vtedy krici, zjape, trieska dverami, hovori, ze nechce zit, aby jej dal kazdy pokoj, ze vsetkych neznasa, zacala choit k psychologicke, odvtedy sa to neopakovalo, potrebovala zo seba dostat tie hrozne pocity. lenze je tu ini problem, nasi susedia, co si ti musia musliet, toto by pocul aj hluchi.tvaria sa akoby sa nic nedialo.su to skveli ludia, asi tusia, ze sa stalo nieco zle. no segra ma problem sa im pozriet do oci, citi sa zle, nechce tu byvat, velmi ju to mrzi. ako to mame riesit? tich ludi mame rady, aj ona sama, ale velmi sa hanbi, zato co robievala, niekedy aj v noci, ked sa zobudila a dostala strach a uzkost, no ako zmyslov zbavena. ja ju chapem aj jej bolest, proste tak to ventilovala, aby dostala zo seba to napatie. ako sa teraz pozriet tym ludom do oci? predtym sme mali so susedmi uzasny vztah, co si ony mozu mysliet, hlavne ked sa to opakovalo viac krat. joj mrzi ma to, ale clovek niekedy niektore situacie nezvladne. stavaju sa aj horsie veci.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zachvaty, hysteria? - Fórum - ZDRAVIE.sk