Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam pravo na vysetrenie krvi?

delphia

gynekolog moze na krvny obraz, pecenove testy, hormonalny profil, ine specificke vysetrenia v tehotenstve.

zrazanlivost krvi je parketa hematologickej ambulancie

micaa

to s tym gynekologom by aj mna zaujimalo... beriem hak a okrem pecenovych testov mi nic ine nerobili. Chcela by som vediet ci nemam poruchy zrazanlivosti krvi (mam na to dedicne predpoklady). Myslite, ze by mi to poistovna preplatila?

petermel

Ano zadarmo,ale ja som ZTP tak som poziadal co by mi nemohli prist vziat krv domov tak som zaplatil 3€ je to v okrese SNV a je to dobre ze sa nemusim trepat niekde do ambulacie

petermel

Ano zadarmo,ale ja som ZTP tak som poziadal co by mi nemohli prist vziat krv domov tak som zaplatil 3€ je to v okrese SNV a je to dobre ze sa nemusim trepat niekde do ambulacie

ifka1

vseobecny lekar moze zobrat krv na bezne biochemicke parametre, krvny obraz, stitnu zlazu. pacient si to neplati. !

vypsana_fixa

mam nizky tlak ale to uz velmi dlho...stale ma smadi pijem stale.. a neviem ci mam anemiu prave preto chcem ist doktorke-..ci nemam nahodou anemiu alebo neico so stitnou nebodaj cukrovku..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam pravo na vysetrenie krvi? - Fórum - ZDRAVIE.sk