Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nocme mory, strach, po rokoch

Príspevok v téme: Nocme mory, strach, po rokoch
nenajdena

Rada by som sa Vám sniečím zdvôverila. Od 2 ročníka na strednej školy, som nemohla spávať, celú noc som sa striasla, išla aj 10 krát na WC a keď som sa ráno zobudila, išla som taká vyžmýkaná do školy. Trvalo do dva roky. Bolievala ma hlava, krčná chrbtica, vracavála som. Jednoducho ten strach začal z ničoho nič, lepšie povedané po smrti môjho dobrého kamárata. Lenže po strednej škole sa mi stala hrozná vec. Ja som jednoducho odišla, akoby som nežila, telo tu bolo, ale ja moje myslenie neexistovalo. Bála som sa ľudí, mala o nich zlé myšlienky, vkuse ma napadalo niečo zlé a ja som nato nechcela myslieť, ale stale som nato myslela. dokonca som mala pocity, že sa musím skúsiť pichnúť nožom. Nevedela som relaxovať, videla som to, čo iní nie. Všetko to bol následok dlhodobého stresu a tých dvoch rokov ako som sa cítila. Všetci si mysleli, že si vymyšľam, aby som nemusela chodiť do školy. Od mala som bola úzkostná,ale aj to malo svôj povôd,rodina to nemala ľahke, napriek tomu som mala pri sebe milujúcich rodičov a sestru,ale toto pochopiť nevedeli:(. Neskôr som začala užívať AD, ale nie som to ja. Všetko sa zmenilo, ja neviem kto som a prečo som tu. Nikdy nepochopím ako sa to všetko mohlo stať a či je vôbec možne, aby smrť kamaráta mala takéto fatálne následky. neviem sa zmieriť, že som prežila niečo tak strašné, že som bola uvaznena myšlienkami zaživa a prežívala hrozné muky. Bože pomôž mi a ľudia, čo sú zdraví, nech si svoje zdravia vážia a nech nepohŕdajú ľudmi s duševnými problemami. Práve vtedy potrebujú oporu a nie odsúvať nabok, je smutné, že nedostanú šancu na návrat a veľa krát sú diskrimovaný.

alzbee

Myslim, ze tvoj stav moze suvisiet so stratou kamarata. Ludska psychika je nevyspytatelna...mne tiez zomrel kamarat-pri autonehode, ked som mala 14 rokov...a odvtedy som zacala mat problemy s vystupovanim pred ludmi...nemala som rada, ked bola vsetka pozornost sustredena na mna, potila som sa, busilo mi srdce...v skole som nedokazala odpovedat, nedokazala som nahlas citat...a vsetko sa to zacalo vtedy, ked mi ten kamarat zomrel...ale ci to ma naozaj s tym suvis, tak neviem :-/ chodila som aj psychlogicke, no ta mi nejak extra nepomohla a teraz po 6rokoch od tej udalosti je moj stav uz zlepseny, ale stale to nie je ono...ale verim, ze to bude stale lepsie a lepsie a raz ten strach s vystupovanim pred ludmi zo mna opadne :)) aj tebe drzim velmi palce

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nocme mory, strach, po rokoch - Fórum - ZDRAVIE.sk