prvá antikoncepcia

dancaBB

palacinka ja nemam ziadne komplexy, chvalabohu nemam za co...ja som tu na rozdiel od vas pisala tej babe k teme odpoved. ja som tuto temu nezvrhla na pozitiva a negativa hak...len mi vadi ked baba pise ze to chce brat a ze jej mama to vie a zacnu tu do nej rypat te je to zle a neviem ake...

severanka

dancaBB: nemyslím, že palacinka niekomu nútila svoj názor... náhodou to napísala v pohode, jediný kto núti názor je NIEKTO :D nezabúdaj :D

dancaBB

palacinka ale dobre.tak ju neber a daj nam pokoj..nikoho tvoj nazor nezaujima...chod sa vjadrovat do inych tem..ked ju nechces brat tak ju neber, ale nenut svoj nazor inym ludom

palacinka

inak minule som pozerala taky dokument o jednej babe, ktora sla na plastiku prs a zomrela na operacnom stole, zlyhalo jej srdce a lekari si to nevedeli vysvetlit..bola zdrava, uzivala HAK no tazko povedat ci to malo nejaku suvislost s umrtim, tak isto sa aj lekar vyjadril, ze s takym cimsi sa este nestretli takze sa to neda potvrdit..

..ja to len pisem na margo toho co tu uz bolo spominane, ze vraj HAK je uz na trhu dlho a ze je to odskusane, ze sa nic nemoze stat.. je to podla mna blbost

severanka

niekto: pochybujem že máš čo i len jeden semester medicíny, preto nemôžeš s určitosťou napísať, že tie problémy sú z hak... a zase si sa zamotal do argumentu : tá baba napísala, že jej lekár povedal, že je to z HAK... to je super, že to tá baba napísala,ale to ešte neznamená, že to tak fakt je...
jednoducho, nemáš to nijak overené, nevieš diagnostikovať, a každopádne musíš pripustiť, že životopsráva a genetika sú dosť závažné faktory, ktoré to vo väčšine prípadov ovplyvňujú...

vieš koľko dievčat zatajuje dôležité veci pred lekárom, len aby HAK mohli užívať? tá dievka čo zomrela, lebo brala HAK, asi rok - dva dozadu, mala vážne srdcové problémy, došlo sa na to, ale samozrejme,noviny sa lepšie predávali s titulkou ZABILA JU ANTIKONCEPCIA, a nikto neriešil, že za toto nemohla antikoncepcia ale dotyčná dievka... je mi jej ľúto,ale takto funguje veľa mladých báb... :( bohužiaľ

dancaBB

to nejde len o to ze ony boli zdrave..staci ze nejaky z tych rizikovych faktorov, nejaky zdravotny problem, mali jej rodicia alebo stari rodicia...proste genetika nepusti..
a aj ta zivotosprava, stres, atd..byt zdravy to je velmi relativne..zato ze na preventivke jej nic neni to este neznamena ze je zdrava