prvá antikoncepcia

severanka

kks, takže rozdiel medzi tým ako zmení dieťa život žene a mužovi, je v ranných nevoľnostiach a pôrodných bolestiach? ty obmedzenec... tehotná žena musí toho prežiť rozhodne viacej ako ranné nevoľnosti a pôrodné bolesti. predpokladám, že ty si pokojne budeš môcť ďalej chodiť do školy, prípadne do práce, budeovať si kariéru, zaisťovať budúcnosť, pv pohodičke si budeš fungovať ďalej, lenže žene sa zmení od základov celý život.

a op druhé: drahý NIEKTO, nikdy som nepovedala, že HAK je zdravá. Dokonca sme sa raz v jednej téme bavili, že je jasné, že má nežiadúce účiny ako KAŽDÝ iný liek, a je jasné, že nedodržiavaním istých zásad si žena koleduje o PROBLÉMY ! z dotyčných báb, ktoré sem aktuálne píšu, ti ani jedna nenapísala, že si myslí, že je HAK zdravá a neškodná, len sa ti snažíme vysvwetliť, že nie každému vyhovuje ten tvoj Pharmatex, vieš, ty len zasunieš a potom umyješ, ale žena ešte dva dni "tečie" od tvojho super pharmatexu... atď...

používaj si svoje čípky, kebri sa vlasovou vodičkou a daj nám už pokoj. TY HAK v živote nebudeš musieť užívať, tak pernechaj túto tému konečne ženám. Každý ťa tu už pozná ako totálneho magora, čo sa zapája do debaty, zvyčajne do takej, kde sa ho nikto na názor nepýta. Väčšina žien ťa vždy aj tak pošle do riti, nedoplo ti ešte, že si tu proste za debilka? že asi bude chyba v tebe, keď ťa každý vždy pošle do kelu, a nie v nás? ? ? veď neotravuj už, choď robiť osvetu na pokec, daj si spraviť miestnoť a tam sa vybúr, ale daj tu už pokoj, každý tvoj názor pozná, a zvčajne už nikoho nezaujíma, tak sa zobuď

dancaBB

ano zmeni ti to zivot, ale nie tak ako to zmeni tej zene..

a co sa tyka toho indexu...ked beres hak presne tak ako mas, cize v tu istu hodinu, v pripade zvracania alebo hnacky do 3 hodin si das dalsiu, nepijes velmi vela, neberes tazke antibiotika, tak ten index je 0..

to, ze si baby zabudaju brat tabletky a tieto veci a robia tie veci ktore znizuju ich ucinok,to je ich problem..to je jasne ze to riziko sa rapidne zvysuje

niekto

ked to stoji za to ...

ano nezazijem porodne bolesti a nebude mi rano zle to ale neznamena ze by mi dieta nezmenilo zivot a tak isto mozes otehotniet aj pri hak
peralov index je 0,1 - 5 co je dost ..,

dancaBB

ale tu nejde len o bolesti, ale o vsetky predmenstruacne syndromy a vsetky ine veci...a dalsia vec: tebe sa to hovori velmi lahko vsetko, ty nemas menzes, ty nebudes nikdy tehotny, ty nebudes nikdy nosit pod srdcom dieta a nebude ti mozno kazde rano zle, nebudes z toho vracat, nebude ta bolet hlava, nebude ti rast brucho, nebudes rodit atd atd
ty sa na to budes vsetko len pozerat a nic viac...
mozno preto si to neuvedomujes ze zeny zazivaju vacsi stres pri sexe lebo toto vsetko sa fyzicky tyka len ich..mozno sa aj ty bojis aby si nepocal dieta ale urcite sa nebojis tak ako tvoja frajerka alebo hociktora ina zena

...a preto to baby beru koli ochrane, lebo to dieta nechcu mat, alebo si ho v tu dobu proste nemozu dovolit...

a ja viem ze sa da aj inak chranit, ale ked raz pri kondome nicnecitim..tak naco budem mat sex?len aby sa moj frajer na mne odbavil? a co sa tyka tej prerusovanej suloze, tak prosim pekne moja sesterka bola pocata pocas prerusovanej suloze, takze ja sa uz nechcem stresovat ci som v tom alebo nie

niekto

takisto ty mna nepoznas a nemozes vediet co by si robila

preco mi ale vysvetlujes ze ake to je ked ma zena vazne bolesti ked som ti uz xkrat napisal ze nevidim dovod preco by sa tento liek nemohol v takom pripade pouzit

dancaBB

ja na teba neutocim,,ja len hovorim co by som robila keby som tvoja frajerka..a ja som neni infantilna..ty si ma v zivote nevidel ani ma nepoznas...
ale nechapem ako o tom mozes pisat ked ty nevies ani co to je, lebo si neni zena..ani si neni gynekolog ze by si mal na to aspon skolu..tak mi to vysvetli prosim ta

niekto

neviem jediny kto tu odsudzuje hak som ja vsetci ostatny to obhajuju ake je to zdrave a neskodne ...

jo a ja tiez nefajcim ;-) ale to jedno

dancaBB

mne bohuzial nezabral, keby zabral, tiez by som ju mozno nebrala
len proste ja sa tu divym ludom...kolko ich tu fajci, a to im nevadi a nepovazuju to za skodlive, a to fakt ziadne pozitivne ucinky nema
ale hak tu kzady odsudzuje.a pritom je na to aby pomahala pri roznych potiazoch okrem ochrany myslim..to nechapem..ja by som zas osobne nezobrala nikdy do ust cigaretu ..lebo smrdet ako popolnik, ako nejaka stara ach..po tom fakt netuzim

niekto

dnaca ty fakt nevies pisat bez toho aby si namna utocila ?
nechces si este dupnut alebo sa zacat hadzat nazem??? strasne infaltilne ...