prvá antikoncepcia

dancaBB

pecen sa dokaze regenerovat len do urciteho stadia...a nenici ju len alkohol..a pluca, pokym viem sa z cigariet nezregeneruju...a kolko sa ich fajci denne, urcite nie 1...
ja viem ake su pearlove indexy, nemaj strach...ale ja proste prerusovanu suloz nechcem..a ja neberem hak len koli tomu, len aby som sa chranila..ale ty si este nezazil take menstrucne bolesti, ze si sedel pol dna na posteli, zvijal si sa a plakal si...to su bolesti porovnatelne s porodom...to ja som ho potom mala kazdy mesiac..si myslis ze ma to takto bavilo? a na to ti nepomoze ziaden ibalgin ani keby si ich das 10..proste si to nezazil, tak nemudruj..nevies si predstavit aka to je bolest...a ani to nikdy nezazijes lebo si chlap a ani rodit nikdy nebudes
ako mozes mudrovat ked ty vobec nevies co vsetko zena zaziva cely zivot...to nestaci ze to vidis na svojej frajerke...to by si musel sam zazit a potom by si mozno pochopil

kajka01

a este k tej prerusovanej sulozi..napr.moj priatel si pri nej sex az tak neuzije pretoze musi davat pozor kedy uz vytiahnut..a musim priznat ze ani pre mna to nie je naj...

niekto

kajka nic nieje 100% iba nesexovat
to znamena ze aj s hak mozes otehotniet a pravdepodobnost je porovnatelna s hak ...

niekto

bon ja som nenapisal neber to lebo to a to
ale zvas ci to stoji za to a to z toho dovodu aky som tu spominal vacsina bab a celkovo nasa spolocnost nevie ze hak moze bytt nebezpecna

kajka01

dancaBB
no ja celkom zdielam nazor s pochybnostami ohladom ucinnosti pharmatexu...jena znama vdaka jeho "ochrane" caka babo..:)...takze pri nom by som si naozaj nebola ista...

niekto

neviem co je skodlivejsie zavisi to asi najskor od toho ze ako casto ten alkohol a tie cigarety konzumujes
hak beries kazdy den
jo a pecienka ma neuveritelnu schopnost sa regenerovat narozdiel od krvneho obehu alebo mozgu

neveris pharmatexu ale veris hak
veris hak lebo je vseobecne zname ze je to ucinna antikoncepcna metoda
statisticky su porovnatelne
ako povedala alzbee mozem ti napisat pearlov index (cize pravdepodobnost ze otehotnies ked sa budes chranit iba tym ) pomali na kazdu antikoncepciu ktora sa dnes pouziva ale nebudem ta stym otravovat
v kazdom pripade ked to skombinujes s prer. sulozou tak sa hak moze skovat ....

ten hlavny rozdiel je v pohodlnosti komu sa chce pred kazdym stykom zavadzat nejaky cipok
dat si tabletku je ovela jednoduchsie...

bon

niekto ty fakt nevies prijat to, ze HAK moze byt ako jedina napomocna....., si myslis ze ja som si na tvar neskusala nic kydat? a myslis ze to odstrani to, ked mas akne sposobene nejakou vnutornou pricinou? no asi tazko, potom nevies co je to tazka forma akne....., pretoze to len take nechapnie na to, aby sa s tym priroda vysporiadala nepomaha, aj ked bpdaj by si mal pravdu, a pomohlo to kazdej babe, ktora sa tym trapi....uvedom si ze nic nie je len take alebo len onake, pokus sa naucit prijimat cudzi nazor, pomoze ti to do bududcna, v zivote, neviem kolko mas rokov, ale zivot ta to mozno sam nauci, alebo nejaky mudry ucitel ti to este raz povie, pretoze to budes potrebovat, a nie len ty....je uzasne ze mas taky nazor, a ze ty HAK nedovolis priatelke, fajn, keby tak bolo viac takych chlapov, ale nevnucuj svoj nazor inym ludom, aj tak si kazdy spravi co chce

dancaBB

alzbee vies, jemu sa to lahko hovori, ked on ani hak nebere ani si nejaky trapny cipok nemusi strkat medzi nohy...len pride, odbavi sa a hotovo...takym sa najlepsie mudruje...a ci pouziva kondom tak to uz ja neviem..ale keby hej, ta to je jeho jedina starost

alzbee

No ani ja by som mu nejak extra neverila, kedze je na slovenskom trhu mozno nejake 3 roky...a nechcelo by sa mi 5, ci 10 minut cakat, kym sa zacne rozpustat a mozme skocit nato:)) proste v tomto smere nema HAK konkurenciu-mozme mat sex ako na divokom zapade a nemusi priatel kontrolovat ani ziadny kondom, ci sa mu nenatrhol, nezvliekol :))

dancaBB

alzbee sak viem..sak vidim co tu pise...ale ked mam byt uprimna..ja zas vobec neverim pharmatexu..nie ohladne skodlivosti, ale ucinnosti..nejaky trapny cipok, neviem..to je strasne super: idete sa milovat a ty teraz: sorry drahy, ale musim si strcit cipok medzi nohy..no aj by ho chut presla:D