alkohol v tehotenstve...

Príspevok v téme: alkohol v tehotenstve...
Marianna99

prosím Vás..nikto ma neodsudzujte, len mi prosím skúste poradit a utesit... zistila som, ze som pila alkohol ked som bola tehotná...mohla by som byt najviac v 2 ci v 3 tom týzdni...a pila som vodku a cervené víno....ale nie nejako moc...a chcem sa spýtat, ci to mohlo ublízit bábu...aj ked som o tom nevedela...prosím Vás..som zúfalá z toho...

Veronika1603

my sme mali ist s priatelom uz davno vo stvrtok do irska,a v nedelu mi doktor oznamil ze som v 6 tyzdni,a 3 vikendy som pila(s kazdym sme sa lucili)fernet aj vodky aj vino a to dost a aj v piatky aj v soboty takze 6 dni som sa nalievala akloholom a maly je zdravy ako buk a uz ma 2,5 roka takze sa neboj,ked si este len na zaciatku

kisinQa

Neboj sa ak si tohonepila prilis vela a pravidelne nic sa nedeje a este v takom niskom štadiu tehpotenstva ale ak nechces svojmu babatku ublizit už nepi.
Želam vela stastia.

aradnna

jj,babenku urcite nic nie je...:) ale v ziadnom pripade uz alkohol nepi...ani trosku! jedna zena z nasej rodiny pila alkohol pocas celeho tehotenstva(pivo,vino...) a tvrdila,ze sa malemu nic stat nemoze...narodila sa jej sice zdrava dcera...ale cisarskym rezom a dost zaostava vo vyvoji...mala rok a pol a este ani sama sediet nevedela...rozpravat nevie dodnes a to bude mat tri roky...proste je to na malej vidiet,ze alkohol urobil svoje...prajem ti,aby sa ti narodilo krasne,zdrave babatko,ktore ti bude prinasat len radost:)

ajja111

ak to bolo v 2ci 3 tyzdni, nic sa nedeje, krvny obeh dietata a matky este nie je spojeny... teraz si daj pozor a bude to v poriadku...

darika

Marianna,nemaj strach.Je dobre,ze sa bojis,ale ked sa to stalo v zaciatku a nie casto,len raz,nic sa nestane.Urcite sa neboj.