Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Festival - ale bez sprchy! ako to prežiť?!

Príspevok v téme: Festival - ale bez sprchy! ako to prežiť?!
zufalka:)

Ahojte, chystám sa na jeden menší festival, ktorý bude trvať tri dni...ideme tam už v stredu večer a vraciame sa v nedeľu. Problém je v tom, že tam budú len umyvárky - na umytie tváre, zubov a tak...ale SPRCHY ŽIADNE!!! Poraďte mi prosím, ako riešiť takéto KRÍZOVÉ situácie?? Ja si to neviem ani predstaviť, tak dlho bez sprchy!! Ani len jazero tam nie je v okolí!!:D Ako sa vyzbrojiť??

Ivka25

ja by som na tie vlasy skúsila suchý šampón dá sa zohnať bežne v 101- drogerii. vlasy si nim posypeš a potom ten prášok z nich vyčešeš a je po probléme

salala

no to je dobra blbost,aje ked no dobre, dajme tomu... a hlavne ze boli taki "ostraziti" ze jeden chalan mal na jednom koncerte sklenenu flasu s alkoholom.... ma tam skoro porazilo a ochrankarov itez, hned tam skocili ...

alzbee

Baby, to s tym odstuplovanim flias som zazila aj ja minuly rok a ked som sa spytala, ze aky to ma preboha vyznam, tak mi to vysvetlili zhruba tak, ze keby niekto opity hodil do davu plnu flasu, tak keby bola zastuplovana, tak moze niekoho vazne zranit. Avsak ked bude odstuplovana, tak je moznost, ze ako bude letiet, tak sa z nej aspon nieco vyleje a tym padom clovek nezazije az taky brutalny naraz do hlavy, ked ho zasiahne :D :D

salala

preco to odstuplovali , ot netusim a ani som sa nepytala, tam bol vtedy taky stary security, ale ked mi mlady chcel zobrat celu flasu, tak ma to uz nasralo a hral sa na drsneho a uz pomaly nevedel co ma povedat, tak sa otocil a povedal, dobre akoze som vas nevidel...tak ked budete chodit pit do auta tak je to v poho, napr aj tie klasiecke pohare mohli byt s pivom, cize ked si tam dam malinovku tak asi v pohode,a le ja neviemako to chodi na tamtom festivale, len pisem ako to bolo na topfeste

micaa

a myslis ze keby sme to mali v aute a chodili tam pit, tak by to slo? Lebo minut vsetky prachy na nealko a alko sa mi prave nechce... takze plastova flasa by sa este dala? A preco ti ju preboha odstuplovali? :)

salala

ja ti poviem akoto bolo na Topfeste, takze vsetko sme si muslei kupovat vo vnutri aj ked som mala nealko, tak mi ho bud chceli zobrat pri vstupe, ale tak to som si nedala a hadala sa tam s mladym security alebo mi flasu odstuplovali a musela som tam byt tak... a kontrolovali kabelky, ci tam neni sklenna flasa..

micaa

ahojte! Cez vikend sa chystam na festival, ktory bude v Hornej strede... Myslite ze sa tam bude kupat? A ako je to s alkoholom? Pocula som cosi take, ze dost kontroluju pri vstupe a flasky zabalia... Dakujem za odpovede :)

hmmmmm

na vlasy si kup suchy sampon, urcite v lekarni alebo v dobrej drogiske budu mat.v umyvarke si v poho osviezis tvar, krk ,podpazusie, na tam dole si kup intimne vreckovky a nohy tie aj v myvarke.

mrcucha

No ja si vlasy umyvam kazdy den.. a mienim to dodrzat aj tam.. v tom praveze vidim mensi problem ako v sprchovani.. bo sa ani povyzliekat nemusuim :D len postavit bokom, obliat, nasamponovat obliat zas a je... :D a menstruacia mi akurat vychadza na tie dni, ale beriem antiku cize budem posuvat :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Festival - ale bez sprchy! ako to prežiť?! - Fórum - ZDRAVIE.sk