Festival - ale bez sprchy! ako to prežiť?!

Príspevok v téme: Festival - ale bez sprchy! ako to prežiť?!
zufalka:)

Ahojte, chystám sa na jeden menší festival, ktorý bude trvať tri dni...ideme tam už v stredu večer a vraciame sa v nedeľu. Problém je v tom, že tam budú len umyvárky - na umytie tváre, zubov a tak...ale SPRCHY ŽIADNE!!! Poraďte mi prosím, ako riešiť takéto KRÍZOVÉ situácie?? Ja si to neviem ani predstaviť, tak dlho bez sprchy!! Ani len jazero tam nie je v okolí!!:D Ako sa vyzbrojiť??

alzbee

No ja som raz dostala kramy na festiku...ale to bola Pohoda a tam su aj tie sprchove kutiky, cize tam sa to dalo prezit...a co sa tyka tych mastnych vlasov,tak mne sa mastnia tak, ze si ich umyvam kazdy druhy den...ale na festivale je to jedno:D tam je plno mastnovlasych ludi :D :D kazdopadne nathalka ma pravdu, ze tam musi byt aspon cisterna s vodou, cize v nej si hlavu umyt mozes:))

zufalka:)

diky baby:D no a vlasy od stredy do nedele neumyté?...som zvyknutá aspoň raz za tri dni si ich umyť...no nič, to budem musieť asi nejako zamaskovať:D
a nechcem si predstaviť, čo tam budú robiť baby, ktoré budú mať menzes...dúfam, že mne to akurát tak nevyjde, lebo to tam potom ani nejdem:(

nathalka

urcite tam bude cisterna s vodou, mozno natiahnu hadicu, ze sa ako tak bude dat, ale to byva velmi vela ludi pri tom...hlavne rano a vecer, ked si vacsina chodi umyvat zuby.. ja to riesim vlhcenymi obruskami obycajnymi, pre pripad bravam aj dezinfekcne-nikdy nevies v akom stave budu wc :) a potom hygienicke-intim obrusky-to musim mat urcite.. a inak voda vo flasiach, das si plavky a umyjes sa tak, vybavene :)

alzbee

No ja na festiky chodim uz nejaky ten rocik a neodmyslitelnou sucastou su tie intimne vlhcene vreckovky:)) a potom zhruba takym stylom sa umyvam, ako pise mrcucha...voda vo flasi, trosku si naliat do ruky a aspon sa tam dole osviezit :D

mrcucha

Ahoj, no riesim rovnaky problem :D ja verim ze ak bude teplo tak sa mi podari najst daky kut kde sa aspon v plavkach poumyvam... abo vecer ked sa zotmie.. tiez takto v plavkach niekde trosku bokom... voda do flasi asistencia priatela abo kamosiek a ide sa :D ja si to inak neviem predstavit... ja bez toho nevydrzim..