ODVOLANIE

kilonika

Co najrýchlejsie ho uz aj pis!!!!! A vobec nevahaj. Ja som ho podala ked ma neprijali na vysku.. tiez bolo kopec ludi.. podarilo sa a uz som tu vysku aj skoncila. Treba sa tlacit napis tam aky mas velky zaujem nejake omacky ako strasne tuzis po tom studiu.. aby to nebolo prilis ani malo aby si ich odvolanim oslovila..

jasminnaa

no ja si tiez pisem odvolanie, lebo ma prijali, ale mala som uspesne prijimacky, a chybali mi 3 body a boli by som prijata asi (posledny prijaty mal o 3 body viac ako ja) takze pre nedostatok miesta. mna by zaujimalo ako mam zacat pisat to odvolanie. kamaratke napisali rodicia a zacali s tym ze bola chora a preto nenapisala dobre prijimacky, ale mne to pripada dost ubohe nieco take pisat a "vyhovarat" sa na chorobu....

Deeee

podla mna by si mala sancu na uspech, keby ta neprijalikvoli nedostatku miesta, to by zamenalo, ze si uspela na prijimackach, ale neberu tolko ludi. Lenze ty si neuspela na prijimackach, teda tak som to pochopila. Skusit mozes, ale moc by som tomu neverila. Skus si zistit aj to, kolka si pod ciarou, lebo ak budu este brat ludi namiesto tych co sa nezapisu, tak zoberu tych co su najblizsie k tej ciare.

severanka

v prvom rade - odvolanie sa píše a podáva až vtedy ak ti príde domov poštou oficiálne vyrozumenie.. tam budeš mať aj napísané do koľkých dní sa môžeš odvolať...