Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prekvapenie pre priatela

Zuzika123123

zamok alebo plavaren....oboje nestihnete...kedze hrady otvaraju o 10h. a isto to vezme viac hodin, je to unavne....ale radsej prec tu plavku...

petulko-

tak ja som bol na zámku v Bojniciach, potom obed a potom ZOO. O 16,OO som bol tak uťahaný, že som skoro zaspal za volantom. Som prišiel domov a zalahol a spal do rána.

katty19

kdeže ležať pri vode celý deň, to by som nezvládla, cez deň si musím pospať a večer padám von, pofajčiť si a tak..

laskaaaaaaaa

katty19:
Tvoj pohodovy den je lezat pri vode cely den a vecer pozerat telku?
Trosku nuda nie?
Na to,ze sme na svete nejakych ubohych 70-80 rokov.
Neviem preco tu kritizujes moje napady,ved jasne,ze nie kazdemu sa to paci.
A ak to chcete dopodrobna.Tak vylet na hrad trva od miesta pikniku 20 minut autom,prehliadka hradu hodinu,plavaren hodinu a podla mna a priatela je plavaren relax,takze aspon si tam clovek po prehliadke hradu oddychne a ten piknik vecer to je uz len oddych a romantika.

ribana

A co takto najprv zacat tymi jahodami,kolacik,syr,sampanske,samozrejme na tej deke,potom obed,plavaren,umyty do zoo a nakoniec do zamku s tou svieckou.Dobre,nie?

katty19

ja si myslím, že tento ohromný nápad strávenia sobotňajšieho dňa by sa dal ešte trocha vylepšiť, navrhujem, aby ste sa išli ešte niekam prejsť po obede, napríklad do zoo, potom na tú plaváreň, rýchlo domov pre batôžtek s občerstvením, potom do kina a z kina rovno na piknik, akéže prestoje, víkendík je krátky a život je tiež krátky a potom nikdy nevieš, možno s takým priateľom už von nepôjdeš, tak vieš? nevieš! a keď niečo nevieš, tak sa opýtaš, napríklad svojho priateľa, lebo čože my už, pozorovatelia...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prekvapenie pre priatela - Fórum - ZDRAVIE.sk