Bolest...

TinkaK

Dakujem,ale to ani velkost nie je...
Na buduci tyzden idem ku gyn.,len ked uz nemam bolesti,neviem ci mi nieco zisti.
Uz som mala zapal,ale vtedy som mala bolesti. No uvidime.

ellyy

a bola si uz na gynekologiii??? mna napada viacero dovodov: 1. nejaky zapal 2. ma prilis velkeho a preto ta to pri niektorych polohach moze boliet 3. vulvodynia 4. cysta

rozhodne by som s tym isla na gynekologiu ci nemas fakt nejaky problem:-)))

Tinkak

Vcera sme to robili a uz ma to nebolelo. Aj minuly mesiac ma to zacalo boliet asi v strede cyklu. Tesne pred a po menstr. ma asi neboli-tak vyzera.

CMu_Q

jaj,zas??? - nevidim laickost v mojej otazke, nakolko to zazivam na vlastnej kozi, nie vzdy ma to boli, ale nejaky cas stale a je to spojene prave s tym (vlhkost)... takze je to takisto jedna z alternativ... nemozno ju uplne vylucit (lenze ak uz uviedla, ze tento fakt to isto nie je, tak treba hladat pricinu inde) ....

jaj,zas???

Preco ked niekto spomenie bolest pri sexe, tak sa hned objavi nazor o vlhkosti?? Snad ked ma manzela, tak uz co to vie, ci je vlhka a ci nie! A keby nebola vlhka, tak by ju to bolelo po cele cas a aj dole.
To su tie laicke nazory na kazdu temu o sexe s bolestou (sorac, nie v zlom, ale uz nad tym asi plakat budem).