Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.

Príspevok v téme: Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.
pato32

Ahojte,mozno sa vam to bude zdat ako banalny problem,ale mna to zacina coraz viac trapit. Snad mi nejako poradite. Som s priatelkou uz velmi dlho, tusim nieco vyse 6 rokov a doteraz sme nemali ziaden problem. Milovali sme sa vzdy ked sme mali chut a vzdy to bolo super. Dokonca aj pocas tehotenstva mojej priatelky to bolo nieco uzasne. Aj potom,ako sa nam narodili deticky sa nic nezmenilo. Nebola ako ine zeny,ktore by sa starali len o deticky a na priatela nemali cas a chut. Vsetko zvladala super,dokazala sa postarat o deticky,studovat venovat sa konickom aj mne. Ale asi pred rokom sa to zlomilo. Prave teraz ked uz deticky trosku podrastli a je s nimi menej prace ako predtym, tak prave teraz ma odmieta. Trva to uz nieco vyse roka. Milujem ju, planujeme svadbu,ale neviem si predstavit zivot bez sexu. Ked sa jej opytam,ze co je s nou,tak vzdy povie,ze nema chut. Ze to nebude robit nasilu (co samozrejme respektujem). Ale nedava mi to zmysel. To uplne stratila chut na sex? Co si o tom myslite? Najma zeny?

sweet_lolitta

pato, najdi si nahradu ked "ona sa o tom nemieni bavit"... si anjlel a dobry muz, ktory rok vydrzal, no to co ti robi je neskutocne.

oxy

fibik zrejme saskia nevycuvala preto, lebo pre nu zivot sa netoci jedine okolo sexu. aj ked si vela ludi mysli, ze na nom stoji cely svet, tak nie je to uplne tak. najdu sa aj take, ktore miluju svojich manzelov pre ich ine pozitivne povahove vlastnosti a charakter a jednoducho sa povznesu nad ich chabejsou sexualnou strankou. lebo 100% ludia jednoducho neexistuju.
mame moznost vidiet vo svojom okoli vela domaceho nasilia a nestastia, tak ak ma milujuceho a chapaveho manzela, tak asi jej ten sex nestoji za to, aby z daneho vztahu vycuvala. ja ju v tomto chapem

oxy

no pekneeee- rodina, deticky, domacnost, konicky, studium... toto vsetko zvladala a aj na teba mala casu a chut? tak dolu klobuk pred takou! ale co si robil zatial ty? chodil do roboty a po nej vyzadoval doma komplet servis? tak sa necuduj, ze tvoja mila uplne vyhorela... to by polozilo aj slona nie to mladu zenu. tebe treba perpetum mobile a nie citiacu ludsku bytost....
je mi ju luto. stratila pri tebe roky svojej mladosti a ty si nemal na to ani len gule, aby si si ju zobral za zenu, ale namiesto toho, aby si rozmyslal, ako zabezpecit rodinu a postarat sa o svoje deti, tak egoisticky riesis svoj pretlak v gatiach...asi jej doslo, s akym sebcom ma do cinenia

gigi10

teraz uz stracam prehlad, co je najvacsi problem, ze ty nemas sex alebo ona ma problemy.
Zlaty moj, nieco sa musela v minulosti odohrat, co ty nepovazujes za problem. Uz len to , ze ste sa nezobrali pri prvom dietati si posral. Zena chce priniest na svet dieta do bezpecia, a taky ten vztah, ako mate nie je. Verim, ze to cakala a neprislo to. Bola ticho.Druhe dieta do znasobilo. Zase nic. Rozmyslal si o tom trochu? To neznamena, ze ked sa tvari, ze tp problem nie je, ze to je OK> A potom stacilo len par drobnych problemov a a to povodna krivda narastala a narastala az to skoncilo nezaujmom o teba. Teraz by si urobil kadeco, aby sa to poriesilo, ale ona citi, ze to neriesis ju, ale zase len seba.A ma toho plne zuby. Uz len zivori vo vasom vztahu, hovori sa tomu vyhorenie. Vkladala tolko energie, tolko preglgnutia, ze teraz ju nema na rozdavanie. My tu citame pomaly, o nej viac ako vieme o tebe, a to je mozno problem. MOzno ti unika "majetok"a teraz ho zacinas zachranovat.

krisnaa

No ocividne ma nejaky problem a dospely clovek takto nejedna, ze vybuchuje a nechce problemy riesit. Nemam intimny styk rok je vo vztahu vela...Je mi to luto. Tak skus teda velmi nenapadne vysondovat u tej kamosky, inak neviem ako ti poradit.

winki

zacinam mat taky pocit ze ona si stebou robi co sa jej lubi. Nehaj ju tak myslim ze nezacinaj temu sex a pokecaj s tou kamoskou a uvidis...mozno ju vyprovokujes ked zacnes byt chalny aj ty k nej

pato32

mandarinka : Uz sme odvtedy boli na romantickom vylete aspon 5 krat+ dovolenky a nic. Ani to s nou nepohlo. Vinko nepije,takze to tiez nie. Teraz v juli ideme na dovlenku,tak skusim nieco poriesit. Nejake navrhy? A co sa tyka otazok ohladom sexu,ked sa jej hocico odladom toho opytam,tak sa tvari,ze nepocuje,alebo inokedy vybucne,ze ona sa nemieni o tom bavitr a debata skoncila.

winki

krisna ale ved tu nejde len o to ze snim ona nechce spat...teda dufam....on ju ma rad a chce vediet co sa deje to je normalne.

krisnaa

tahat do toho niekoho tretieho by som neodporucala. Co tej kamoske povies: Nechce so mnou spat? Ved by si sa zhodil, uvazuj trochu. Ja by som na tvojom mieste pevne dufala, ze kamaratke nevyklada o tom, co prebieha alebo neprebieha vo vasej spalni. Osobne by som si nezelala, aby moj muz o cosi takom diskutoval s mojou kamaratkou, ibaze on by to neurobil, je to chytry chlap:)