Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.

Príspevok v téme: Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.
pato32

Ahojte,mozno sa vam to bude zdat ako banalny problem,ale mna to zacina coraz viac trapit. Snad mi nejako poradite. Som s priatelkou uz velmi dlho, tusim nieco vyse 6 rokov a doteraz sme nemali ziaden problem. Milovali sme sa vzdy ked sme mali chut a vzdy to bolo super. Dokonca aj pocas tehotenstva mojej priatelky to bolo nieco uzasne. Aj potom,ako sa nam narodili deticky sa nic nezmenilo. Nebola ako ine zeny,ktore by sa starali len o deticky a na priatela nemali cas a chut. Vsetko zvladala super,dokazala sa postarat o deticky,studovat venovat sa konickom aj mne. Ale asi pred rokom sa to zlomilo. Prave teraz ked uz deticky trosku podrastli a je s nimi menej prace ako predtym, tak prave teraz ma odmieta. Trva to uz nieco vyse roka. Milujem ju, planujeme svadbu,ale neviem si predstavit zivot bez sexu. Ked sa jej opytam,ze co je s nou,tak vzdy povie,ze nema chut. Ze to nebude robit nasilu (co samozrejme respektujem). Ale nedava mi to zmysel. To uplne stratila chut na sex? Co si o tom myslite? Najma zeny?

winki

hej len prosim ta nespominaj ze ti chyba sex...skus ist nato obklukou, ze mas o nu strach lebo sa zmenila a tak... a ak je to kamoska ako sa patri tak ti povie teda ak nieco vie lebo urcite jej na tvojej priatelke zalezi.

pato32

winki,dakujem za radu. To sa mi zda ako dobry napad. Teraz uz len vymysliet,ako sa dostat k jej kamaratke. Ale bduem nad tym uvazovat,dakujem. darika: Nie prave ze si neuvedomujem,ze by sa nieco zmenilo. Nic vazne sa medzi nami nestalo. Jasne ze obcasne hadky boli, ale to je snad normalne. Nikdy sme sa na nicom vaznom nepohadali a uz vobec nie takto,ze by ju to tak zlomilo. Niekedy uznavam,ze je dost vycerpana. Ale najde si zaujem na svoj najvacsi konicek-tance- takze po fyzickej stranke to urcite nie a co sa tyka psychickej,tak vzdy jej davam najavo,ze ju milujem. A co sa tyka tej spolocnej kamaratky,tak taku nemame,ale poznam jej najlepsiu kamaratku,tak myslim,ze za pokus to aspon stoji. Opytat sa jej, ci nieco nevie. Ze si robim starosti.

siaaaa

neviem,nikto to tu ešte nenapísal,ale nemohlo sa jej niečo prihodiť??v tom zmysle,že by ju niekto sexuálne obťažoval,alebo nebodaj znásilnil??nechcem maľovať čerta na stenu,ale musí to byť niečo vážnejšie,keď ťa tak dlho odmieta...a mojej kamoške sa toto stalo a odvtedy nie je schopná mať sex absolútne s nikým :(

ribana

Ja sa dobre bavim...Vy ste nepochopili,ze Pato a saskia je jeden a ten isty clovek?Treba to trosku spestrit,tak sa tam ukaze urcite este jeden pribeh.Vlastne teraz uz neukaze,lebo to vsetko prasklo.Uachachachachaaaa

saskia.b

ved som sa pokusala niekolko rokov. aj sme o tom casto hovorili co by mal robit a tak. lenze on aj postupuje zo zaciatku spravne, ale ked uz som bola na makko, tak odrazu sa z neznamych pricin vybral na uplne ine miesto. napr. ta vzrusuje a zrazu ta zacne skrabkat na pate alebo po lytkach! myslim, ze v sexe je totalny analfabet. jednoducho to vzdy pokazil. predtym som takyto problem s nikym nemala. s byvalou manzelkou chodili k sexuologovi, ale nepomohlo. tak sa s nim rozviedla. ale my mame deti, musim aj na ne brat ohlad.

fibik

saskia, ked si videla, aky je v sexe, co si nevycuvala? Ja si neviem predstavit byt vydata za chlapa, co by ma nevedel urobit...Verim ti, ze to musi stat za figu, taky vztah. Je mi ale divne, ze ta ani rukou nevie urobit, to dnes zvladaju aj mladi:) Myslim, ze takto sa zit neda, este by si sa mozno mohla o nieco pokusit.

saskia.b

ved ja som tusila, ze sa do mna pustite. nie som taka naivna, aby som si myslela, ze chlap na to pride sam co mi robi dobre. spociatku sme sa o tom velmi casto bavili, ale on je typ muza pre zeny, ktore dosahuju vaginalny orgazmus. je neuveritelne gramblavy ako tu niekto uz naznacil. bolo zbytocne mu to dalej vysvetlovat. ved som jeho tretia manzelka a dve predchadzajuce sa s nim rozviedli kvoli nesuladu v sexe. kazda frajerka ho vzdy opustila. asi to teda nebude iba moja chyba.

AdamKrt

Pato32:

nemoze mat milenca ? Mozno je ukojena a Teba odmieta.

Alebo to moze byt zdravotny problem, zmena hormonov. Vies, moze chciet mat s Tebou rodinu, ale ineho ma na milovanie.

Uz tu na fore jedna zena, ci dievca pisalo, ako ma rado svojho chlapca, ale ze ju nevie uspokojit, tak na to ma milenca, ale priatela nechce opustit, pretoze ho inac miluje. Len po sexualnej stranke im to nesedi...

Skus sa otvorene porozpravat, co sa stalo, kde je ta jej chut.... Co je za tym, ked zrazu neni. A nech da racionalnu odpoved, nie nejaku vyhovorku.

fibik

saskia b, sama si si na vine. Ja patrim medzi tych vraj 43 percent stastnych zien, ktore si schopne niekolkych orgazmov za sebou. Moj manzel je jediny muz, ktory mi vie urobit aj oralny orgazmus, no a po vaginalnych, ktore mi pridu po par vsunutiach, som velmi vycerpana. Cim sme spolu dlhsie, tym to je lepsie a lepsie...Neviem si predstavit zit bez orgazmov...