Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

psychicke vycerpanie

Samaritta

Tak dievky ja makam v práci kazdy den rok bez dovolenky, víkendy som od 8mej do 15tej v škole som v bakalarskom rocniku mam skusky bakalarku seminarky a popri práci este 2 bokovky....som bez chuti bez energie, som vecne unavena zvraciam bolí ma brucho furt no proste psychicke vyčerpanie a som na pokraji zrutenia fakt..... verím ze v skole je toho vela ale vy aspon mate prázdniny.....

lencok20

chudatko moje, ja presne viem, ako sa musis citit:( pamatam si na tie posledne dni v skole, ked som uz pero v ruke udrzat nevedela. ja som to vzdy riesila tak, ze som ostala na par dni doma:) mozno mi neuveris, ale organizmus sa ti za to tak podakuje, nacerpa nove sily a opat budes vitalna ako predtym:) dnes chod skor spat a zajtra dlho vylihuj:) a aby som nezabudla, kup si v lekarni sumivy magnezium. posobi na celkove vycerpanie a unavu:)

alzbee

Ked mas taku doktorku, ze ta vypise bez problemov, tak chod za nou :D tie koncorocne pisomky aj tak cloveku iba dokazia priemer, lebo sa mu nechce ucit :D ja si to az teraz uvedomujem, ze aka som bola na zakladnej a strednej sprosta,ze som chodila poctivo do skoly, ked ostatni uz blicovali a doma si sunky valali :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

psychicke vycerpanie - Fórum - ZDRAVIE.sk