Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky je rozdiel medzi hypotékou a úverom?

fifi...

Skvrnka
ja chcem byt kupiť sama, nejaky 1 izbovy, lebo som sama. Zarabam 14 000 v čistom a som na dobu neurčitu, ale to, že v praci to nemam iste, tak v banke nemusia vedieť? či ano? Tiež ma môžu prepustiť, ak si najdu dôvod. Svet je krutý.
Zaručila by som sa tým bytom. A da sa hypoteka splatiť aj predčasne naraz? Teda ak by som na to mala. Alebo ten byt môžem predať? A z toho splatiť zvyšok uveru? Vieš lebo napr 30 rokov je dlha doba a čo ak sa budem chcieť odstahovať? Čo potom s tým bytom spravim na ktory mam ešte trebars 20 rokov platiť hypoteku?

skvrnka

Skvrnka, mas velmi maly prijem, dali by ti maximalne pol miliona skk (hypotekarny uver pre mladych) so splacanim na 30 rokov po viac ako tritisic mesacne... nic moc.

hhhh

skvrnka, vedela by si mne povedat, ja zarabam v cistom 8700sk, + dostavam na ruku a tak. kolko by som mala sancu dostat?

skvrnka

Fifi, tolko penazi ti nedaju, s tym sa rozluc... kolko zarabas? pripadne by ste byt kupili dvaja, s partnerom? napis, kolko zarabas ty i partner, ci mate zmluvy v praci na dobu neurcitu a ja ti poradim, ktora banka ti da najviac a najvyhodnejsie.

fifi...

Ok dik. Tak ja to skusim, lebo bez rizika a keby som mala stale myslieť na to, že môžem prísť o prácu by som v živote nič nemala. No nie? Veď každy kto ma takto byt tak musí to riskovať.

fadsa

Hypotekárny úver môžete použiť len na kúpu/predaj/rekonštrukciu/renováciu nehnuteľnosti a zaručuje sa žiadateľ nehnuteľnosťou.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky je rozdiel medzi hypotékou a úverom? - Fórum - ZDRAVIE.sk