Moze byt z lasky kamaratstvo ?

Príspevok v téme: Moze byt z lasky kamaratstvo ?
bvxx

Mam taky problem, som zamilovany do jedneho dievcata. "Chodili" sme spolu par tyzdnov, no k nicomu zavaznemu nedoslo a ona prisla nato, ze ma nelubi. No ja ju ano. A tu je ten problem: chce aby sme boli priatelia, lenze neviem ci sa to z mojej strany da. Moze byt z lasky len priatelstvo ? Da sa to vobec, aby zo mna ta laska k nej vyprchala a boli by sme len priatelia ?

Piste svoje nazory, skusenosti..thx

alzbee

Moja sestra mala priatela 3 a pol roka...a rozisli sa. Ale mozem povedat, ze su fakt kamarati. Dokonca jej byvaly sa kamarati s jej terajsim!...ale toto je asi dostz ojedinely pripad :D
a co sa tyka mna osobne, tak mala som kamarata, s ktorym sme sa dali dokopy a tiez som prisla na to, ze ho nelubim a rozisla som sa s nim v tom zmysle, nech ostaneme kamarati. Par tyzdnov bol z toho velmi sklamany, ani ma nechcel vidiet, aby ho to este viac neranilo, ale preslo par mesiacov, on sa z toho dostal a mozem povedat, ze teraz sme ozaj dobri kamarati (len tak pre zaujimavost-tento moj byvaly je brat sestrinho byvaleho, cize sa kamaratim s oboma:))

petulda

Urcite NIE, nema to vyznam ani pre jedneho, hlavne pre toho zalubeneho- stale totiz ocakava nieco viac resp.ze sa to mozno zmeni spät na lasku.Kazdy pripad co poznam neskoncil dobre aj tak sa dalej nekamosili.