Kto mi poradí?

Príspevok v téme: Kto mi poradí?
miriam40

Ahojte,

S manželom sme spolu 5,5 roka a máme 3 deti 5,1,5 a 6mes. synov.Na začiatku bolo všetko o.k. len ako som sa prestahovala vsetko sa to otáča proti mne.Teraz po takom dlhom čase som sa konečne dozvedela , že môj muž má diagnozu zdr. stav schizofrenická psychoza v anamneze, nedá sa to sním už vydržať.Písala som aj pszchologičke a tá mi dala za pravdu , ze mi toto nemal právo zatajit ani jeho rodičia ,ci lekárka.Je lenivý, nič ho nezaujíma, vraj sa môže ozenita zalozit si rodinu to mu povedala psychiatrička.robi to čo on chce ,je tvrdohlavy, s detmi mi nepomáha,robotu ma od nevidím do nevidím,takže dennodenno som sama celých 24 hod.všetko mu musím dávať pod nos, nic ho nenapadne, to co ho zaujíma je tv, pc a robota a peniaze my sme vedlajšia kolaj. Nerozozná základné pojmy čo je dobre a co zle atd...
uživa 15 rokov Leponex 25mg

0vecka

2 nechapacka lenze vies ona xce radu a rada typu ze dievca posrala si to jej vobec nepomoze... a nevies co sa moze stat tebe budes xciet v 35 dieta on ta necha a hotovo proste take veci sa stavaju..

Veronika1603

miriam40 a kedy si zistila ze je chory?nechapka veru si nechapka.niekto nepotrebuje more casu aby zistil ci toho cloveka miluje..staci chvila a zistis ze bez toho cloveka si nevies predstavit zivot,ale to ty asi nepoznas podla toho co pises,a ze manzela poznas ako vlastnu dlan????tomu never...

nechapka

ovecka, na nic nemam patent, ale zijem tak, ako najlepsie viem, nie som hlupa a mam statny zivot.
darika, nikde nie je napisane, ze ta deti neokaslu a ja mam 32, takze deti este stiham, ked po nich zatuzim, o to sa bat nemusis.
Ale jednoducho nerozumiem, preco prve, co zena urobi, ma s chlapm deti. pre mna je moj manzel dolezitejsi ako fiktivne deti, nas vztah stoji na nas dvoch, nechcela som ho kvoli detom...

darika

Miriam,to ze ta sklamal,alebo oklamal,alebo zatajil,co by bolo kedysi podstatne.Ja ti nebudem radit,ze sa mas s nim rozist alebo ostat.To je na tebe.Len nerozumiem,reco pises,ze mu musis dat vsetko pod nos.To musisznamena ako co?Musis lebo chces,lebo to robis sama od seba?Lebo ti to kaze on?Proste by som ho trosku ignorovala.Chces jest?Naber si.Necha pohodene?Hodim mu to na jeho postel.Zhodi na zem?Necham tam.Ved raz bude potrebovat ciste.Toto by som nerespektovala.

darika

Nechapka
A mozno preto si taka zla,ze ti nieco chyba,mozno ti chyba ta detska laska,ten detsky usmev,detsky plac.Miriam ked aj ostane sama,stale budu s nou jej deti,ktore jej daju vnucence,kym ty budes raz sama a potom zistis,ze radsej si narobit "decka" aj s chorym manzelom,ako byt zla a pokrytecka.

0vecka

2 nechapacka milujem ludi ako si ty co maju patent na rozum... (kebyze som ako ty tak napisem ze ako je to dobre ze nemate deti....)

miriam40

Este nieco ,napísala som na www.zena.sk,pod psychologickou poradnou Zachranit manzelstvo alebo...,podla mna tá pani my nacrtáva aby som sa rozviedla, a teti učila mužským veciam ja nie ich otec,aspon som tomu tak porozumela, som z toho všetkého unavená a nevládzem už dalej,

nechapka

Co ti mame poradit, ze si bola hlupa a po roku vztahu si otehotnela a narobila si si s nim 3 decka? Ja som s manzelom zila 4 roky, nez sme sa vzali, teraz som vydata 10 rokov, deti nemame a manzela poznam ako vlastnu dlan. Aspon tie decka nauc, ze najprv treba partnera spoznat a potom mu rodit deti...A zelam vela stasia, lebo schizofrenia je dedicna.