Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam pocit, ze sa mu nepacim

Príspevok v téme: Mam pocit, ze sa mu nepacim
ederka

So svojim priatelom nechodim moc dlho, ale vzdy mam taky pocit, ze sa mu vobec nepacim. Ked sa ho opytam, preco so mnou je (lebo cakam odpoved aj typu, lebo sa mi pacis, si taka a taka) dostanem odpoved typu....krasavica by so mnou aj tak nechodila....ja viem, ze nie som ziadna modelka....ale nemyslim si, ze som nejaka skarednica....o co mu vlastne ide? Prosim..

ederka

Ahojte baby, dnes som sa rozpravala s priatelom o tom probleme , ktory sme tu vcera riesili...vsetko dopadlo dobre...vysvetlili sme si to..neislo ani o blbu otazku, ako ste tu poniektori pisali...neviete ako sa clovek k takejto otazke niekde v konverzacii dostal, to nie, ze som sa rano zobudila a ahoj, pocuj, preco vlastne so mnou si alebo podobne...Vsetko dopadlo dobre, vyjasnili sme si to....a myslim, ze pochopili obe strany co a ako...takze som rada a dakujem Vam

sweet_lolitta

Keby mne moj priatel povedal, ze "krasavica by s nim nebola", tak by som mu odpovedala "to mas pravdu, lebo posledna sa s tebou prave rozchadza!"
Preboha, ved zalubeny chlap ma na zene milovat kazdy milimeter a bozkavat ju, hladit, aby citila od neho tuzbu, ze sa mu paci, ze ho pritahuje, nie naopak. Ste spolu mesiac a uz sa mu nepacis? Neviem, neviem ci sa to zmeni.

ronka

Ani po mesiaci by som nedavala uz dospelemu chlapovi otazky typu " a preco si vlastne so mnou?" No,co cakas?Na sprostu otazku,sprosta odpoved.Ved si z teba robi srandu,len ty si to este nepochopila.Taketo otazky si davaju 16 rocne dievcatka.Bud pri nom zena a prestane sa tak chovat.Nic sa nedeje.

zjuzika

ok, tak nech ti to dopadne co najlepsie..ale po takom kratkom case dufam, ze to bude len sranda.... a ked nie, tak ho pisli do riti.....

ederka

Mate pravdu baby...mozno som to pochopila zle a mozno to tak je....neviem a nedozviem sa pokial sa ho na to neopytam....Vylozim karty na stol, nemam predsa co stratit....uvidime ako sa zachova a podla toho sa zariadim aj ja...Dakujem Vam velmi pekne...ste zaltucke

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam pocit, ze sa mu nepacim - Fórum - ZDRAVIE.sk