tenis

severanka

a hlavne ombedziť sladené nápoje, taktiež slané jedlá a piť veľmi veľa tekutín... dobrý na chudnutie je aerobic, alebo akýkoľvek druh tanca... :)

jajaja295

lucia ale k tvojej teme, skor by si sa mala zdravo stravovat, pravidelne jedavat v mensich mnozstvach, ja sama som obmedzila pecivo a dost jedavam ovocie a zeleninu a sportom by sa ti mala spevnit postava

severanka

tAK POTOM asi téma ODVOLANIE :D :D :D babula,s ama dobre vieš, že to tak nie je ako to ty píšeš, ale kľudne kľudne... :) len mi nalož :D :D :D

severanka

myslíš tú tému s úžívateľom NIEKTO ? :) tak ak tá téma je všetko čo si čítala, tak potom hej, všade sa hádam :D :D :D ty si myslíš, že ja som Majka z Gurunu, alebo čo, že sa neviem normálne baviť ? ale vieš, ono je to tak, človek keď s niekym diskutuje, tak sa to občas zvrhne aj na niečo ostrejšie, zvlásť ak sa presadzujú dva rôzne názory, ono to tak býva aj v živote, ale ty ešte asi veľmi mladučká na to aby si to postrehla... :)

severanka

pozri sa, mne sa to páči... podľa mňa je rozdiel keď má niekto tlsté nohy a niekto svalnaté a vypracované nohy, btw, je to aj genetická predispozícia, že jej tak naberajú stehná na obvode zo športovania...
vieš, nie všetci môžnme byť taký krásny ako si ty milá jajaja :) :) : ) a so mnou sa dá písať, ale pokiaľ vidím nick jajaja295 tak sa musím smiať o dušu a trošku ťa zas podpichnúť nech sa poriadne rozčúliš znova :D

jajaja295

boze severanka,s tebou je zbytocne pisat a mas opravdu,chcela by som mat obvod stehien 60 ci kolko ma,mas pravdu, si ma odhalila