Priserny opakovany sen

Príspevok v téme: Priserny opakovany sen
simona

Uz dlho asi pol roka alebo aj rok sa mi sniva jeden sen, nie nie presne ten isty nikdy do podrobna,ale ma stale tu istu podstatu a to je ze sa s niekym rozpravam alebo s niekym niekde som a zrazu citim ako zaspavam ale to nie ani ako normalny spanok ako ked som unavena ale proste pride na mna neuveritelna slabost, padam k zemi, mam pocit, akokeby som na chvilu stratila vedomie,je to tak hrozne ze sa to neda popisat a potom ked ten clovek s ktorym sa prave akoze rozpravam v sne alebo sa ma nieco opyta,ja ho pocujem aj chapem co sa ma pyta alebo co mi hovori ale ja proste nemam silu mu na to odpovedat a stale rozmyslam ci to na mne je vidiet ze som uplne mimo seba aj ked je jasne ze by to malo byt viditelne ale v tom sne je to skoro stale tak ,ze ten clovek si to ani nevsimne co nie je realne mozne a ja sa stale na konci sna citim tak hrozne a bojim sa ze mi to tak uz ostane naveky ze ked budem s niekym rozpravat aj ked budem nieco robit tak sa mi to zas stane ale to sa toho bojim akoze len v sne..naozaj nie lebo viem ze sa mi to len snivalo ale ja uz nechcem aby sa mi opakoval a netusim co to moze znamenat.

brunca

simonka ja som ti napisala neviem co chces viac.
ale daj si na nete stranku www.vestica.sk
forum- sny a napis tam svoj sen- vestica ti odpovie.je vazne dobra len neviem ci nebude odpisovat az po novom roku.tak skus-viac ti poradit neviem.

simona

prosim napiste mi co si o tom sne myslite alebo aj kde a na koho by som sa mala obratit, ked chcem vyklad tohto sna.

brunca

nekukaj si to v snari je to zbytocne,tvoj sen je jasny.kazdy sen je o nasom psychickom stave, len si ho treba vylozit.to ze sa ti v sne prisnije ma cosi spolocne s buducnostou je blbost,je len malo vyvolenych ludi co maju tieto sny.

brunca

tvoj sen je realny o tvojom psych. stave. mas nejakeho sefa,ucitelku alebo co? ludia ta vycerpavaju- stale od teba cosi chcu,potrebuju, vyzaduju,ale ty nemas silu ani nechces im to dat. najradsej by si zaspala aby ti dali pokoj. najdolezitejsi je pri sne pocit aky mas z neho.vydis toho cloveka? je to stale ten isty?muz alebo zena?