tiene,špirali a LETO

Príspevok v téme: tiene,špirali a LETO
horalkaa

cawte baby chcem sa spytat aku pletovu kozmetiku použivate na leto ked musite (moja plat bez makeupu byt nemoze)ktore tiene su dobre-myslim znacka co vydrzia cely den a neopadavaju alebo nerobia rihy na ocnom viecku,a ktore su dobre vodeodolne špirali co sa vazne neotlačia a nestecu ked idete do bazena alebo k vode?? a ktore su dobre pudre na plet aby ste sa moc neleskli prosim poradte daco??

horalkaa

baby dakujem tie spirali urcite vyskusam a tiene som myslel tak na leto ne do vody blbo som to napisala a moc dik za radi

Ema132

Laurikaa : vola sa Avon super full:)teraz je ako novinka v katalogu:)
Severanka: ja si davam iba spiralu ked sa idem kupat:) tiene by ma ani nenapadli bo to je podla mna doost divne a hlavne to nevyzera moc prirodzene:D ale spirala je na kupko OK podla mna:)

severanka

ja sa nemalujem a to vyzerám ako snehulienka... :D asi by mi bolo trápne ísť na kúpalisko s maskarou na očiach :D

šminkarka

nepoznate vodeodolnu ceruzku???ja viem,ze vodeodolna je rimmel obojstranna ale neskusala som ju,nate skusenost

Ema132

ja som si teraz kupila novinku z Avonu- vodeodolnu novu spiralu a je skvela...mihalnice mi uplne predlzi, vydrzi cely den, vo vode sa mi nerozpustila ani neopadla, neroztrusila sa...a to som bola skoro cely cas pod vodou:) takze som s nou spokojna:)