Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Avon

leilushka

serum sa dava na vysusene vlasy po umyti. mne to vyhovuje aj ked ich mam vlhke...treba vyskusat co ti vyhovuje...

MILOVNICKA

naozaj je to serum take dobre.na tie suche konceky vlasou,ako sa s nim zaobchadza.nanasa sa na umyte mokre alebo suche vlasy?

vanca

je to velmi dobra znacka kozmetiky ale niekomu nemusi sadnut.niekto ma typ pleti ktora neznesie nejaku zlozku ktore pripravky avon obsahuju.ale oplati sa skusit tieto pripravky

brckaaaaaaa

nno aj na tv ár môže byTˇsuper, no ja mám pleť ok, len s vlasmi mám donekonečna také veľké trmpoty.

leilushka

masku zmyvam aj so samponom, lebo ked som ju skusala prvy krat tak som bez samponu a vysledok je pohroma! total mastne, zlepene vlasy :D

banan - moze byt. ja si skor banan davam na tvar rozmackany s citronovou stavou a medom, ale moze byt...

brckaaaa

tak potom to sérum si objednám.

a tú masku zmývaš šampónom či už len vodou,

čítala som, že aj maska z banánu je výživná.

leilushka

brckaaa

ano to serum vydrzi aj rok, lebo sa pouziva naozaj len na konceky - par kvapiek.

rowenta ci philips to je jedno - su to obe kvalitne znacky.

ano, pouzivam aj kondicionery na vlasy. masku pouzivam elseve - tu ruzovu.

tak tu masku robim od oka - za velku lyzicu medu, par kvapiek olivoveho oleja, jeden zltok. premiesat a naniest na uterakom vysusene vlasy. nechat posobit cca 15-20 min. a potom poriadne umyt. to je vsetko.

brckaaaaa

ešte tu čítam, že to zelené sérum na končeky zničené ti vydrží aj rok, tak to sa mi nechce veriŤ. vEď je také malé. to naozaj?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.