Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Avon

brckaaaaaaaa

leilushka

bola som s gliss kur dlho spolkujná, no potom som začala skúšať iné prípravkyy, či nebudú lepšie, no neboli a teraz mám zas gliss kur, už aj jedna kaderníčka mi poradila práve gliss kur, ten žltý, lebo ružový a hnedý sa mi neosvedčili, ale zas ten bordový je ok a krásne vonia.

akú masku máš? ja od matrix. a používaš aj kondicionéry?

tú domňacu masku si tu už veľa dievčat chválilo, tka ja ju teda vyskúšam, vEď za skúšku nedám nič, len mi ešte proslím napíš koľko presne čoho do tej domácej masky dávaš a na aký čas ju na vlasoch nechávaš pôsobiTˇ.

ja mám už vo výhĽade 4 sušiče (2 od philipsh a 2 od rowenty) a neviem kt. je ten naj, ale to je asi jedno, lebo sú to ok značky. vyberala som také, aby mali studený vzduch, ionizátor a difúzer.

leilushka

brckaaaa
aj gliss kur je super vyzivny akurat mi po case moc mastil vlasy, tak ho uz nepouzivam :)

masky na vlasy pouzivam vacsinou kupovane, ale raz za cas dam aj domacu - olivovy olej, med a zltok z vajicka. vyzivuje to vlasky.

susic mam rowentu. som s nou spokojna.

brckaaaaaaaa

leilushka

waw, mať také dlhé vlasy ako ty, tak to by bolo niečo, ja mám niečo pod plecia, ale idem podstrihnúť, nebola som dlho a vlasy sa l=amu. a vyskúšam tie šampóny no. teraz mám žltý gliss kur a je tiež ok.

a čo domáce masky? nejaké recepty?
aký máš sušič? ja by sm už rada nejaký kvalitný.

leilushka

po umyti si vlasy nechavam volne uschnut. fenujem len raz za cas ked sa ponahlam na nejaku akciu alebo tak. lebo aj to vlasy velmi vysusuje a takisto aj privela tuzidla. netreba to prehanat s nicim.

ano, aj masky su velmi fajn...

ja som si v minulosti chcela udrziavat stale dlhe vlasy, ale velmi sa mi poskodzovali, tak som strihala, no ked pouzivam hydratacne sampony a serum na tie konceky, tak nemam problem. raz za 2 mesiace podstrihujem konceky a mam ich zdrave az do pol pasa :)

petka333

na tych ovocnych samponoch od avonu sa mi najviac pači to ze pekne vonaju:) ale maska na vlasy do spa je vynikajuca aj ta hrejiva vlasova kúra...

brckaaaaa

leilushka

tak aj ty si žehôlíš vlasy ako vidím. ja mám prípravok pred žehlením. od loreal proffesionnel.

tak si skúsim obj. ten modrý šamp. na kučery. inak po umytí si nechňaš vlasy voľne uschnúŤ či ich vyfukávaš?

áno myslela som presne tie šamp., advance techniques, nie tie ovocné, tuie nič moc.

vidíš, to ma nenapadlo, že rastú, ale viac sa brčkavejú, ale u mňa je naoaj prob. s rastom. za pol roka mi vlasy vôbec nevyrástli, ani ofina a tá je už zvrchu taká krátka, že až, juj. no a vlasy sa postupne ničia a lámu sa, tak sa pomaly, ale isto skracujú.

leilushka

brckaa ked mas kucerave vlasy, tak je to tazko s tym rastom vlasov - nerastu pomaly, ale rastu ti do kucier tak sa ti to tak zda :) sampony su super z avonu - nie tie ovocne ale tie advance techniques - su tam aj sampony na kucerave vlasy. ja pouzivam iba tie - ja mam zas riedke vlasy a sampon na objem z avonu je uplne super. pekne vonia, mam po nom hebucke a vyzivene vlasy. a aj to zelene serum je super- ja si ho davam nie len na konceky, ale aj na cele vlasy ked si ich idem zehlit a a nemam ich potom take vysusene po zehleni, ale uplne hebke :) odporucam. nie je drahe a vydrzi aj rok.

brckaaaa

a ešte to zelené sérum na zničené končeky pomáha?

ale inak od avonu som mala pleťová krémy, krémy na ruky i nohy, laky na nechty, sprcháče, tiež súhlasňim, že kozm. planet spa je super. takže avon je fajn, akurát neviem aké šampóny, tka by som chcela poradiŤ.

brckaaa

a čo šampóny od avonu a celkovo masky, kondicionnéry a nezmývateľné balzamy. sú dobré od avonu? už dlhšie rozmýšľam, či si objednať, no neviem sa rozhodnúť.

mám kučeravé vlasy, kt. sú ale suché a lámavé a aj suché. čítala som, že na také vlasy sa hodí hydratačný šampón a maska a nazmývateľný balzam na lesk a uhladenie.

tiež mi vlasy rastú veľmi pomaly a neviem čo s tým, vyskúšala som už kadečo - capilan, šampňony z lekárne na rýchly rast, nič nepomohlo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.