Sen s WC a pomočenie

Príspevok v téme: Sen s WC a pomočenie
Martina B.

Dnes sa mi druhýkrát v priebehu polroka stalo, že som sa v noci úplne pomočila. Predchádzal tomu sen v ktorom sa mi zdalo, že mi strašne treba, že som došla na WC a proste som sa vycikala. Mám 27 rokov a mám dojem, že v tomto veku, by sa to nemalo stať ani pri takomto sne a už vôbec nie tak, že dôjde k úplnému vyprázdneniu mechúra. Hanbím sa s tým ísť k lekárovi a asi by to bolo ešte priskoro, no bojím sa čo z toho bude a nechcem niečo zanedbať. Inak som úplne zdravá. Máte s tým niekto nejaké skúsenosti? Dík za radu.

Martinka 2

Na Silvestra sme niekoľký z triedy mali prenajatú chatu. Nie len Silvester bol zámer ale aj dozvuky Stužkovej. Bavili sme sa fajn aj sme trochu popil. Po polnočnom prípitku mi zostalo trochu nevoľno tak som šla na izbu si ľahnúť. Prezliekla som sa do nočnej bielizne a šla spať Zaspávala som pomaly keď prišli do mojej izby traja chalani boli dosť opitý.a z ich správania som mala pocit že chcú so mnou mať sex. Hrozne som sa bála a utiekla som len tak v tričku a nohavičkách až pred chatu. Práve šiel správca chaty a niesol aj drevá na kúrenie. Vycítil môj strach a v skratke som mu vysvetlila o čo ide. Pozval ma do svojej izby a ponúkol postel.On si vo vedľajšej miestnosti ľahol na gauč. Hneď som zaspala no nie na dlho lebo som musela na WC cikať. To by som však musela prejsť cez baviacu sa partiu ktorá ma tak vydesila. Bolo mi moc treba no bála som sa vyjsť ako aj zobudiť správcu až som to neudržala a pocikala som sa. O nejakú chvíľu sa zobudil správca že pôjde priložiť a mala som čo vysvetľovať. "Než priložím prezleč sa" a podal mi nejaké tepláky. Tento trapas zostal len u správcu, a hoci sa mi aj chalani ospravedlnili stále mám istý pocit strachu a hoci sa aj zobudím doma než sa odvážim ísť na WC je neskoro alebo už nedobehnem. Prejde to časom samo alebo ísť k doktorovi?

ewinna

Tak toto sa stavalo mojmu bratovi ked bol maly ale ako dospel tak uz s tymto problemy nema. Myslim si ze by si sa nemala hanbit a ze by si mala navstivit lekara

Kycera

Naty,
dokážeš si s tým poradiť aj sama. Tie sny sa Ti budú sem - tam ešte opakovať, ale posteľ ostane už suchá. : )

Musíš sa však držať týchto rád :
1. nikdy nezadržiavaj moč,
2. vyhýbaj sa prechladnutiu,
3. udržiavaj svoje obličky a močové cesty v dobrej kondícii,
4. tekutiny prijímaj hlavne behom dňa a 1-2 hod. pred spaním nepi, hlavne močopudné čaje, kávu a pivo,
5. pred spaním sa vždy vycikaj,
6. ak mávaš studené nohy, nos aj do postele teplé ponožky,
7. pozor si dávaj aj na kríže, aby si ich nemala holé.
Pomôže aj autosugescia - zobudím sa, keď mi bude treba cikať; dnešnú noc sa nepocikám;....
Zvládneš to, neboj! : )

Veronika nik

Je to už dávno, ale stalo sa mi niečo obdobné. Mala som 16 a mama ma prišla zobudiť do školy." Veronika vstavaj do školy raňajky aj desiatu máš na stole v kuchyni." Mne sa však práve snívalo že som na záchode a čúram, tak som jej s toho sna odpovedala že dobre nech počká len čo sa vycikám. Netušila že hovorím zo sna, a poznamenala že nie snáď do postele. V tej chvíli som sa úplne prebudila a pristihla sa pritom že doslova tlačím aby som sa dôkladne vycikala. Než som sito však celé uvedomila všetko bolo už na plachte. Zhrozila som sa. Mama na mňa zízala a vidiac môj výraz tváre povedala, "to snáď nemyslíš vážne že si sa pošťala ". Zahambená som mlčky prikývla. Chcela som to nejako vysvetliť že som mala zvláštny sen a podobne ale len stroho povedala že je len na mne ako to dám do poriadku a odišla do kuchyne. Po sprche a uložení prádla do pračky som sa stavila v kuchyni pre desiatu kde môj o 2 roky mladší brat poznamenal len toľko" že nie si už dosť veľká aby si cikala do postele". Vďaka jemu to po škole vedelo snáď už celé sídlisko. Niežeby som mu to priala, ale asi o 3 týždne sa mu stalo to že sa pre podobné sny v noci pocikal. Odvtedy sa nám to už nestalo a snáď ani nestane. Bolo nám to obom dosť trápne.

Naty 2000

Vie nie kto vysvetliť prečo sa to stáva? Prečo sú tie sny tak živé a reálne že si človek neuvedomí že skutočná realita je inde a nezobudí sa včas až keď je tá katastrofa na svete? Teda v posteli. To že sa to stane raz za život snáď každému no dobre, ale prečo sa zhruba tak 1-2 krát za rok tie sny o cikaní na WC opakujú a nie vždy vo vhodnej chvíli? Nemala som tento problém ani len v škôlkárskom veku, Začalo to až v 12 rokoch a tieto sny sa vracajú už 5 rokov. Nieje to časté, ale tak 2 krát do roka snívam o čúraní na WC a s pocitom úľavy sa prebudím až keď som úplne pocikaná.. Keď sa stane doma ešte ako tak to človek prežije, ako sa však zachovať, keď sa to stane na školskom výlete či lyžiarskom,či pred skupinkou cudzích ľudí. Hľadám príčinu týchto snov. Kedže to nieje až tak časté zatiaľ to neriešim z lekárom. Myslíte že by som mala? Ďakujem Naty

Michaela 16

Darina. Určite nič príjemné zobudiť sa v mokrej posteli hoci vedia o tvojej nehode len súrodenci. Aké to je pocikať sa pred toľkými svedkami som si zažila pred 2 rokmi ako ôsmačka ZŠ. Písali sme písomku a mne bolo treba čúrať. To že mi to nebude dovolené som vedela no dúfala som že to udržím do konca hodiny. Tlak v mechúry prudko narastal a musela som to riešiť,tak som sa šla vypýtať na WC. Že keď odovzdám písomku môžem ísť. Nemala som ju ani z polovice hotovú tak som si povedala že ešte vydržím chvíľu. Tá chvíľa však trvala dlho a mňa už išlo roztrhnúť. Vzala som tú nedokončenú písomku a odniesla ju učiteľke. Nedokončíš to? spýtala sa. Chcela som povedať že nie lebo mi už straš, straš,straš. Takto koktajúc som stála pred tabulou, hladiac na zväčšujúcu sa škvrnu na nohaviciach a mláku podo mnou. Tieklo mi to tak až to bolo počuť. Keď to dotieklo a prebrala som sa z toho šoku, prišiel ďalší šok. Stála som tam v pocikaných nohaviciach a pre 28 spolužiakov som sa stala stredobodom pozornosti. Ešte dnes sa mi o tomto trapase sníva no našťastie v suchej posteli. Karin, tvoje pocity si viem predstaviť ale nič neboj prežiješ to.

Darina S

Karin to samé sa stalo počas dnešnej noci aj mne. Mne sa prisnilo niečo iné ale výsledok bol rovnaký pocikaná posteľ. Ešteže sa mi to stalo doma a vedia o tom len sestra z bratom a na hambu dosť.Toľko svedkov to nieje čo závidieť.a nechcem si ten pocit ani len predstaviť. Dúfam že to zvládneš.

maja2f5

Ahojte
toto som mala aj ja, kegelove cvycenie to riesi + banany, hrozno a nefajcit

aj toto
-odkaz odstránený-

Majka

ANGEL-DEMON

:-D poznám ale stihla som :-D ked sa ti sniva o zachode znamená to ze ti reálne treba a treba sa zobudit a íst...
predchádzať sa tomu dá ked pred spaním pojdeš vycikať a tak spať...

kkkk000

Tiez sa mi to stalo. Odvtedy ako prevenciu idem vzdy tesne pred spanim na wc, uz by som inak ani nezaspala, keby viem, ze som sa neisla vycikat.