Sen s WC a pomočenie

Príspevok v téme: Sen s WC a pomočenie
Martina B.

Dnes sa mi druhýkrát v priebehu polroka stalo, že som sa v noci úplne pomočila. Predchádzal tomu sen v ktorom sa mi zdalo, že mi strašne treba, že som došla na WC a proste som sa vycikala. Mám 27 rokov a mám dojem, že v tomto veku, by sa to nemalo stať ani pri takomto sne a už vôbec nie tak, že dôjde k úplnému vyprázdneniu mechúra. Hanbím sa s tým ísť k lekárovi a asi by to bolo ešte priskoro, no bojím sa čo z toho bude a nechcem niečo zanedbať. Inak som úplne zdravá. Máte s tým niekto nejaké skúsenosti? Dík za radu.

Karin 1999

To, čo sa mi stalo sa mi ťažko vysvetľuje a navyše sa strašne hambým. Desíma čo bude keď začne škola. Dnes sme ukončili pobyt na chate kde som bola s kamarátmi zo sídliska a aj spolužiakmi z gimplu. Čo sa vlastne stalo? Tesne pred zobudením sa mi snilo že mi treba na WC a že som to len tak tak stihla a z veľkou úľavou čúram do mysy. V skutočnosti som však čúrala do plachty. Než som si uvedomila čo sa v skutočnosti deje zastaviť túto katastrofu bolo neskoro. V tomto šoku som už len nešťastne poznamenala ja som sa pocikala čím som len upútala pozornosť piatich kamarátok. V zápetí som vyskočila z postele a stála v mokrých nohavičkách pred mokrou škvrnou na plachte. Prišli si ju obzrieť úplne všetci a asi sa aj dosť pobavili. Mne však do smiechu nieje a dlho asi nebude. Strašný trapas.

lilly

Ahojte. Aj mne sa to dnes stalo. Išla som spať hrozne unavená a o 2 hodiny skôr ako chodím bežne. Pred spaním som bola hrozne smädná. V noci bolo teplo. A tak ráno som mala vstať do práce. Sa mi snívalo že som zaspala a meškám už dve hodiny. Hrozne som sa bála že ma prepustia. Ale hrozne sa mi chcelo čúrať. A tak že ešte zbehnem. Sadla som si na záchod a hrozne pomaly mi to šlo. Už som mala aj nervy a chcela som to cikanie umelo prerušiť aby som nemeškala do práce ešte viac. Ale keď musíš tak musíš... No a potom som sa zobudila! Totálny šok! Podomnou kaluž moču. Spala som na novej sedacej súprave z ekokože bielej farby. Rýchlo som utekala na záchod, všetko poutierala a vyčistila. No s tou sedačkou neviem čo spravím... :-((( som z toho na nervy ten sen bol úplne reálny!!!! Dúfam, že sa mi to už nikdy nestane!!!!
:-((((((((((((( (vek 28)

cvrk

Mne sa to stalo tuto noc a spal som tak tuho, ze som to zistil az rano. Mam 24 a strasne som sa hanbil to povedat mame, ale nemal som to ako nenapadne upratat.
Snivalo sa mi, ze mi strasne treba ist na wc ale dlho som nevedel najst vhodne miesto, az napokon, ked som ho nasiel, tak viem ze to bola ulava :)
Podobna vec sa mi stala pred cca 5 rokmi a tiez som to zistil az rano.

siwonka

aj mne tak isto ako milli1.. v sne mi treba strašne cikať..ale nikdy sa nevycikám, lebo je bud zachod uplne špinavý alebo je zatopený a neviem sa k nemu dostať... uvidime či raz nebude čisty a aj ja si necrvknem :)

Spargelsuppe

Myslim si, ze to nie je nic zle a nic nenormalne, ak sa to stane hoci aj dospelemu raz alebo dvakrat za zivot, ze sa mu sniva, ze je na zachode a vypusti to zo seba. Podla mna je to preto, lebo pred spanim je clovek tak strasne unaveny, ze ten spanok je az natolko tvrdy, ze sa clovek nepreberie a nezobudi ani na to, ze mu treba a v tom sne si neuvedomi, ze je to len sen a stane sa to. Dolezite je nepit pred spanim uz vobec nic a hlavne nie kolu alebo caje, pretoze caje a kola su velmi mocopudne. Mocopudne su aj vtedy, ak ich clovik pije cez den. Ale radsej ani vodu. A dopriat si kazdy den dostatok spanku, nelihat si do postele unaveny az na smrt, ale to sa lahko hovori a tazko realizuje, ked na Slovensku prevazna väcsina ludi bez VS, hoci aj s maturitou a hoci aj s jazykovymi znalostami maka vo fabrike pri pase za minimalnu mzdu, pricom nocne sa robia uz naozaj vsade, co cloveka uplne nici a ludia s VS sa stali zase otrokmi roznych pocitacovych firiem, kde musia makat minimalne 12 hodin denne, tiez pridu domov z prace unaveni na smrt, pricom doma ich cakaju dalsie povinnosti a kedy ma clovek potom spat? Vobec sa necudujem, ze sa taketo veci stavaju aj dospelym ludom.

milli11

Aj mne sa uz zoparkrat snivalo, ze mi treba cikat. Ale vzdy, ked som prisla na wc, v tom sne, nastal problem. Bud tam boli ini ludia a ja som nemala dvere alebo bol zachod spinavy. Dokonca sa mi snivalo, ze sme mali doma zachodovu misu v obyvacke. Ja som vsak v tom sne hovorila, ze tu odmietam cikat, lebo na mna vsetci cumia a oni hovorili, tda moja rodina, ze to je normalne, ze vsade tak maju zachody. Tak som sa vzdy zobudila a mohla ist v reali na wc.

lea123456

..mne sa toto sniva velmi casto..radsej uz pred spanim nepijem vobec..nastastie mi v tom sne vzdy nieco zabranilo, aby som pouzila wc, co nechapem....este ze tak...ale keby som ho mohla v sne pouzit, som si ista, ze by sa mi stala nehoda :)

RNG

Zenam sa to stava castejsie, lebo od prirody maju dane slabsie "drziaky" ale stava sa to obcas aj muzom a veru stalo sa to aj mne parkrat za zivot, vzdy so spojeni s nejakym velmi zivym snom, kde som cikal.

Badr

Mne sa to tiez stalo,ale nevystal som sa uplne len tak lightovo ale aj to stacilo.>D.presne ten isty sen..preto sa treba pred spanim poriadne vicikat,mne sa to stalo ked som bral sterodiy oralne a vela som pil hlavne na vecer kvoli oblickam a ked mas silny spanok je jedno ci mas 27rokov alebo 6,stava sa....aj v lepsich rodinach..>D

deniska__

presne toto sa stalo aj mne, snívalo sa mi, ako som dobehla na wc, sadla si a ... a zobudila som sa na to, že som nejaká mokrá, zastavila som močenie a pokračovala na wc... je to nechutné, ale tak, skús na to myslieť pri močení, či je to "naozaj", a potom ťa táto otázka napadne aj vo sne... hádam...