crevne problemy-help

Príspevok v téme: crevne problemy-help
emicka

ja viem ze tejto temy je tu uz az az ale nechce sa mi v tom hrabat a nakoniec aj tak nenajdem co som potrebovala cize.ide o to ze mam dost problemy s travenima tie su napr :
-plynatos (dlhodoba,kazdodenna)
-skrkanie v crevach aj ked som najedena
-niekedy po jedle pocitnazvracanie(ale nikdy nevraciam nieje to az take intenzivne)
-bolest brucha ked sa najem prilis rychlo alebo ak kombinacia jedal je troska viac exoticka
-ked zjem jedlo rychlejsim sposobom tak ma hned neprijemne nafukne a mam vetry

hnacku nemam aj ked myslim ze v poslednom case mi to ide troska tazsie ale nato by som sa az tak nestazovala .no ta plynatost to je katastrofa

co to je?? pomozte mi:)

kacorka27

aj po vynechani mlieka som mavala stale problemy stale vacsie a vacsie, strasnu chut na sladke som mala, uz som nevedela co mam robit doktor mi nijak nepomohol povedal ze to je drazdive crevo, tak som isla na biorezonanciu a tam mi zistili ze mam premnozenu candidu vo vsetkych organoch, vsetky problemy co mam tak mam z nej. uz tyzden drzim dietu s vylucenym cukrov a kvasnic a je mi ovela lepsie uz nemam skoro ziadne problemy

tila

ahojte ja mam take problem liecim sa na chronici zapal hrubeho creva uz rok a pol sa liecim na to chcela bi som sa zniekiem porozpravat otom stale mam stim broblemi stale hnackujem mam bolecti nevejem stim si pomoc porate mi ako co mam robit

kacorka27

ahojte mala som rovnake problemy, odporucam ist doktorovi nech spravi vysetrenia ci to nieje nejaka potravinova intolerancia alebo celiakia, cele roky som sa trapila a nedavno mi zistili intoleranciu mliecnej bielkoviny a tiez odporucam traviace enzymy tie mi dost pomahaju

kacorka27

ahojte mala som rovnake problemy, odporucam ist doktorovi nech spravi vysetrenia ci to nieje nejaka potravinova intolerancia alebo celiakia, cele roky som sa trapila a nedavno mi zistili intoleranciu mliecnej bielkoviny a tiez odporucam traviace enzymy tie mi dost pomahaju

petricek

skus detoxikaciu tela.ja som prednedavnom dokoncil detoxikacnu kuru a naozaj odporucam.vypocul som si nazory viacerych ludi,predtym ako som zacal brat colonix.boli medzi nimi ktori chvalili ale aj kritizovali produkt.ja odporucam.

hadka

AHOJKI MNE POMOHOL FOOD DETECTIVE TEST, URCIL MI KTORE POTRAVINY VOBEC NEMAM JEST A PROBLEMY DO PAR DNI USTUPILI, NEVIEM CI SA TO DA ZOHNAT AJ V ZDRAVOTNICKYCH POTREBACH, ALE NA INTERNETE JE.

modracik

Ja by som Vám radila detoxikovať organizmus, to poptrebujeme každý jeden,samozrejme kvalitnými prírodnými produktami, ktoré neobsahujú žiadne syntetiká, farbivá či leštidlá a nemajú vedľajší účinok.Zbavíte sa toxických látok, čiže škodlivín, upraví sa trávenie, zažívací trakt,organizmus sa dostane do harmónie,upravia sa aj zdravotné ťažkosti.Jedinečná vec.Najprv upratať v črevách,ľudovo povedané a potom prípadne,ak ešte budú, venovať sa zdravotným problémom.Pokiaľ potrebujete viac informácií, rada poskytnem meilom.

RNG

ako som zdoraznil mnohokrat, na napravenie travenia treba kyseliny, enzymi, vlakniny a probiotika.
Ak je traviaci trakt nakazeny(helikobackter, candida, escherichia coli, salmonela, listerie...) treba adresovat tuto nakazu.
Silnych antimikrobialnych je plno, ja osobne pouzivam roztok citricidalu, collostrum vo vacsich davkach, oreganovy olej extrakt z olivovych listov a na nakazy zaludka, najma helicobacter pylori, koloidnu striebornu vodu a zinok