crevne problemy-help

Príspevok v téme: crevne problemy-help
emicka

ja viem ze tejto temy je tu uz az az ale nechce sa mi v tom hrabat a nakoniec aj tak nenajdem co som potrebovala cize.ide o to ze mam dost problemy s travenima tie su napr :
-plynatos (dlhodoba,kazdodenna)
-skrkanie v crevach aj ked som najedena
-niekedy po jedle pocitnazvracanie(ale nikdy nevraciam nieje to az take intenzivne)
-bolest brucha ked sa najem prilis rychlo alebo ak kombinacia jedal je troska viac exoticka
-ked zjem jedlo rychlejsim sposobom tak ma hned neprijemne nafukne a mam vetry

hnacku nemam aj ked myslim ze v poslednom case mi to ide troska tazsie ale nato by som sa az tak nestazovala .no ta plynatost to je katastrofa

co to je?? pomozte mi:)

Katka66

prijám sa k vám :) som ďalšia, ja už som vyskúšala aj každodenné jedenie jogurtov + actívii..
Teraz zase užívam Forte probiotika Laktobacily..
ale aj tak mám pocit, že stále nič..

bibba

emicka, dnes som sa tu zaregistrowala specialne kwoli tym problemom, ktore mas ty, uplne som sa wtom nasla, tiez som sa xcela niekoho spytat, co by mi pomohlo... uz to mam dlhsie ze ma nafukne uz po hociakom jedle! a dawam si uz wacsi pozor nato ako jem, to znamena nerobim take diwne kombinacie jedla jak zmyslow zbawena, ako wolakedy, a nepijem tekutiny popri jedeniu, az po min. 20 minutach po jedle, niekedy aj to je malo... ale mam taky pocit, ze som sama na wine. asi to je dosledkom toho ako som sa strawowala, napchawala som sa w noci jak blazon, stale som sa wlastne napchwala wselicim a asi som si nieco pokazila :) pokazila som si mozno brusko :)

RNG

kcasenie a plyny v zaludku su mozne len pri NEDOSTATKU KYSELIN. Kvasne plyny nasilne otvoria uzaver medzi zaludkom a pazerakom a natlacia cast obsahu zaludka do pazeraku=pala.
Lekari a ludia bezne su presveceni, ze sa jedna o prebytok kyselin, pravda je pravy opak.
Na vsetky problemy s travenim pomahaju kyseliny, enzymi, vlakniny a probiotika.

Crevne kvasenie je len pokracovanim zaludocneho, kde bakterie rozmnozene v nedostatocne kyslom zaludku sa dostanu do criev a tam pokracuju v kvasnej a hnilobnej cinnosti.