Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
f4f4k

ahojte, robila som priatela a on sa odbavil na ruku. potom si isiel ruku utriet (ale neumyl si ju), vraj si ju utrel asi dvakrat. po chvili isiel do mna prstami a ja sa bojim, ze tam mohlo zostat cosi zo spermii... je to mozne? mohla by som z toho otehotniet? testy som si robila, ale vraj mozu byt nespolahlive (robila som si 2krat pepino dual strip a oba vysli negativne)... ece nieco: den predtym som ho spravila, takze mohol by mat plodne spermie? nasla som si, ze spermie dozrievaju asi 3 dni... orgazmus som potom nemala. dakujem za odpovede :-)

jane00

ked si poriadne utrel ruky a este aj test mas negativny, tak sa nemas coho bat :) a nabuduce opatrnejsie, aby si zbytocne nestresovala, urcite umyt ruky, ked moj partner ma len kusok ejakulatu na ruke, kym si nejde umyt ruky, prstami ma nerobi

tibike

"Odbaviť sa" (ejakulovať) na ruku, a ešte aj svoju vlastnú - to je skutočne borectvo. Mal by ešte chytať hračkárské autíčka.

f4f4k

je mi luto, ze ta to otravuje. myslela som, ze toto je stranka, kde sa ludom radi, tak som len chcela pocut niekoho nazor...

jane00

neviem preco sa tu pytate stale taketo otazky, my tu nie sme jasnovidci!!! tehotna uz si alebo nie, nase rady ti figu pomozu, treba mysliet predtym a nie potom a je to vec len vas dvoch, nabuduce posli frajera, nech si ide umyt ruky