Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka na tunel do ucha

Príspevok v téme: Otazka na tunel do ucha
AfroMan

Chcem si dat tunel s priemerom 7mm a kamarati mi vravia ze ked sa mi to prestane lubit thak sa mi to este dokaze zahojit... je to pravda ? mam este len 16 rokov ... napriklad v 20 by soomo si to cel dat dole ... je to mozne aby s ami t zahojilo este ?? a ze vraj sa mi zacne natahovat ucho a ta diera sa zacne sama zvacsovat .. ? ties j eto pravda ?? dakujem

jankaaaaaaaaa

ja som mala 12mm tunel a dierka sa zdrastla celkom rychlo. teraz to vyzera ako normalna mala dierka na nausnicku ale vojde mi tam piercing s priemerom 1,6mm

whee_ee

niekde tu je tema tunel do ucha, alebo ako presne, tak si tam precitaj, netreba zbytocne zakladat nove temy:) daj si to do vyhladavania, urcite ti toho vela najde..

btw, pokial ja viem, tak ešte 7mm by sa tusim po case malo stiahnut spat, to o samovolnom natahovani je podla mna sprostost ak si tam nedas polkilove zavazia:D...a vacsie tunely sa mozu dat pak zasit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka na tunel do ucha - Fórum - ZDRAVIE.sk