Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem co mi je :(

Príspevok v téme: Neviem co mi je :(
strieker

ja mam podobny problem ale ja mam toho viacej. tiez sa mi zrychluje puls, ale je mi pritom blbo napina ma na vracanie, toci sa mi hlava, trasiem sa, trpnu mi nohy a v poslednom case som spozoroval ze mi aj bije srdce v bruchu proste ja uz neviem co mi je ......som bezmocny doktori mi nic nezistili ani psycholog mi nepomohol a ani ziadne lieky...fakt ja uz neviem to uz aby som si to niekde pod autobus hodil :(

katicaaa

ja mám reflux, ci to suvisi s priznakmi alebo nie, neviem, ale mam podobne stavy ako Ty!z nicoho nic mi je zle....
skus povedat lekarovy, a chod na vysetrenie zaludka, predpisu tabletky, kazde rano jedno. ja ma Helicid, a mala som uz Quamatel :)

Ivka 1

Kup si sumivy horcik , prvy den rozpusti 2 x 1 tabletku, doplni sa tak hladina horcika v tele a potom 1 x 1 denne. Malo by to stacit na rovnomerne doplnanie dennej potreby pre spravne fungovanie organizmu.

kisinQa

awojiQy skus ci nemas nieco co sa vola že reflux...moja kmkQa tho mala a mala podobne priznaQy... len sa nehac pod buss

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem co mi je :( - Fórum - ZDRAVIE.sk