Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nevzali ma do skoly, neviem...

millli

Ako priklad mozem uviest seba. Mna pred par rokmi tiez neprijali na vysoku skolu. Mala som 19 rokov. Tiez som bola smutna, sklamana, ale urcite menej ako zakladatelka prispevku. Robila som v zopar firmach ako robotnicka. V poslednej som tiez zacala ako robotnicka a neskor mi ponukli miesto v kancelarii. Niekedy som totiz pomahla ludom v kancelarii a zistili, ze ovladam dobre jazyk a pocitacove znalosti. Zurocenie zo strednej skoly, oplatilo sa davat pozor. Skola nie je vsetko, dolezite je, ako sa clovek potom uchyti. Robi so mnou plno zien s vysokou skolou a pracuju este stale ako robotnicky. Ak ti vsak islo o to, prezivat ten studentsky zivot na vysokej alebo ak su tam vsetky tvoje kamosky, len ty nie, v tomto neviem poradit. Mam 23 rokov.

dieee

sory ale presne...ona tu napisala aka je zufala a neviem co..tak co jej mame poradit,nech sa ide obesit alebo nech skoci z okna???kriste chapem ze je to tazke,ale zivot ide dalej co ma teraz cele leto sedet doma a revat???a ide o to, ze uz ma aspon BC, niektori nemaju ani to, a maju sa ovela lepsie ako ludia s vyskou...ach boze

Xrok

a pre teba depresia je vela škol na ktore chcu žiakov ..Treba zabrata a pojde to treba sa prekonať tak isto aj ja som cely rok flakal a teraz na strednej musim dobiehať aby som nemal 5ku

Xrok

Vyy všetci ste načisto sprosty!! vy si nedokažete predstaviť ako sa može takýto človek cítit? Akože vás baví vás sa smiat na niekom kto má problémy? Takto nikdy daleko nazájdete... a myslím si že na Zdravie.sk ani nemáte čo robyť!

dieee

:D:D:D a co riesis..mojho frajera tiez nevzali a to bol prvy pod ciarou..a tiez uz ma BC..to je sto krat lepsie akokeby ste nemali nic,pojdes o rok..hladaj si robotu na nete je miliarda ponuk kde nepotrebuju druhostupnove vzdelanie..a mozno si ho dokoncis externe a mozno uz nikdy lebo si najdes super pracu..nechapem co mas za problem

feywe

tak si povedz, ze to na daco bolo--mojho velmi dobreho kamosa nevzali tiez...strasne sa pripravoval velmi chcel ist a nevzali..bol v depke ale bere to tak, ze zivot de dal..budes rok robit, alebo si das prihlasku na dalsiu skolu de robia druhe kola,alebo sa zdokonal v nejakom jazyku,nevidim dovod v tom aby si sa opustala

zjuzjika

preboha vies kolko ludi nevzali na skou a nejdu s kvoli tomu obesit a hadzat pod vlak.... jezis ty sisnute decko blbe..... tak to skusis o rok znova a dovtedy mozes pracovat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.