Menstruacia a dusevne rozpolozenie zien

Príspevok v téme: Menstruacia a dusevne rozpolozenie zien
AdamKrt

Vsimol som si, ze pocas menstruacie priatelka velmi podivne reaguje, na uplne prkotiny. Dokaze sa zadrapnut do kdejakej blbiny. Trapi ma to, velmi ju milujem a snazim sa ju pochopit a chce, aby som ustupoval, pritom ju aby som bral, taku aka je... /Cize dvojity meter/. Su to ozaj blbosti a obavy, vsetko nepodlozene, co jej vznikne v hlave.

Keby sa to dalo nejak liecit... ? Neuziva HAK.

Vela zien, alebo kolko percent zien takto reaguje ? Ci je to skor vynimka ?

dancaBB

nech si da predpisat antiku, to by jej malo taketo dusevne stavy pocas menzesu zmiernit...
to su len hormony......, ziadne vitaminy nepomozu ani nic podobne

jatymi12

AdamKrt
viem o čom hovoríš,lebo aj ja som taká...Čo sa tu budem robiť dobrá. Vieš ja mám teraz akurát také obdobie, že som uzavretá do seba a to len preto, že som doma za nulu. Proste nikoho nezaujíma čo hovorím...A preto som stále ticho a nerozprávam sa už ani z vlastným manželom...Keby bol vitamín na to tak už mám na dvore 4 kamióny toho vitamínu ale také niečo asi neexistuje. Keď tak skús medovkový čaj - ukľudňuje...Ale to asi moc nezaberie, lebo keby tak ja zožujem aj tie sáčky čajové.
Držím palce
A nebojaj bude dobre...:-)

AdamKrt

Len, je to dost tazke. Ona urobi niekedy preslap a ked sa jemne ohradim, este sa rozplace, alebo urazi. Pritom opacne vie vytknut kdejaku somarinu a tvrdo tlacit, presadzovat svoje.

Porozpravat sa neni problem, argumentovat tiez, ale ono to akosi funguje iba z mojej strany argumentami, vysvetlovanim...

Ci jej nechyba nejaky vitamin, alebo enzym, hned by som jej ho dal :)

Ved to tak dokaze druhemu cloveku ublizit, tieto dusevne vykyvy blizkeho...

Keby to bolo nieco opravnene, tak to uplne chapem. Ale kdejake blbosti. Dokonca aj tu na fore citam, cim vsetky sa zeny zaoberaju, akymi somarinami a splietanim konspiracii, az je cloveku z toho zle, co si dokazu nakombinovat, povymyslat a este druheho presvedcovat, aku maju pravdu... Nieco v style tvrdit na viditelnu bielu, ze je cierna...

jatymi12

AdamKrt
môžem Ti povedať že takéto problémy má veľa žien, aj ja.
Keď má žena menzes tak je to spojené s hormónmi. Skús ju nejako pochopiť a porozprávať sa s ňou o tom - hlavne s kľudom a bez hádok a výčitiek. Proste to tak my ženy máme. Určite aj ona má preto výčitky, ale to mám tak aj ja. Viem, že hocikedy vybehnem na manžela a potom mi to je ľúto, lebo sú to hlúposti. Držím ti palčeky - teda vám obom...PAPI