Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

telefon

Príspevok v téme: telefon
tifany

prosim poradte mi moj syn ma nedoplaltok za telefon nema pracu prepustili ho a teraz nema z coho splacat je to dost asi 500eu co ma dlh uz mu pisali aj z tm ale stale to nema s coho platit je to blbe ze bral telefon ne splatky ked mal pracu si myslel ze to uplati ale nema zaplatene uz vela da sa nejako este vyhnut problemu uz mu pisali ze na neho daju aj oznamenie je to zle ak pridu domov sa bojim ako tyo dopadne ak niekto vie pomozte ako bi som alebo on zohnal peniaze na zaplatenie a uz nikdy si neberte slplakky hociake lebo ked vas prepustia sta v kasi dakujem

...

lavinka, ano aj to je mozne, lenze on to nema z coho splacat.kedze nema vobec pracu. na jeho mieste by som si nasla nejaku brigadu aspon...

lavinka

moze to zaplatit po castiach, spravia mu akysi splatkovy kalendar. Staci zavolat operatorovi a dohodnut sa, poprosit ich.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

telefon - Fórum - ZDRAVIE.sk