Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opalovacie mlieko

anka9999

hajnal, napíš na mail etm55@gmail.com. Mál veľmi dobré osobné skúsenosti s opaľovacím krémom na prírodnej báze.

vevericka

suhlasim s mimi 20, je asi vela zvlast ked ako vravis, mas troska tmavsiu plet..ja si davam 20 iba na hory v zime, na nos, lebo sa mi lahko spali:D

severanka

ja používam Astrid a vždy som biela ako stena aj na konci leta :D ale to bude ais tým, že ja som prirodzene taká snehulienka :D inak si myslím, že Astrid je celkom ok... ten s betakaroténom... :) a SPF taká 20 je snáď optimálna, nie ? :)

Mimi323

podľa mňa je 20 veľa. My sme mali 20 v Egypte, natierala som s tým prvé dni manžela, ktorý je svetlejší a po troch alebo štyroch dňoch 20 odmietol, lebo bol uplne biely, vôbec sa neopalil. Podľa mňa taká kvalitná 16 by ti stačila.

vevericka

ja mam tmavsiu plet...pouzivam avon s betakarotenom(6 faktor)voni krasne po kokose a ked zacinam s opalovanim avon s 15 faktorom....nevadi ani mojej mame, ktora s inych opalovacich vyhadzala

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opalovacie mlieko - Fórum - ZDRAVIE.sk